Як фарбувати відросло коріння.

Кожна жінка, яка забарвила волосся штучної фарбою, повинна знати, що через 4-5 тижнів потрібно буде повторювати процедуру. І самі Найважливіше - не «проґавити» цей відповідальний момент, в іншому випадку відросло коріння можуть зіпсувати весь ефект колишньої фарбування, і пасма будуть виглядати неохайно і неестетично.
Вам знадобиться
 • - живильна маска;
 • - накидка;
 • - пензлик;
 • - гребінець з рідкими зубцями і затискачі;
 • - фарба для волосся.
Інструкція
1
Упродовж тижня перед фарбуванням відросло коріння займіться підготовкою волосся - наносите на них живильні маски, до складу яких входять такі компоненти як жовток, оливкова або рослинне масло, лимонний сік і дріжджі.
2
За день до фарбування проведіть пробне фарбування на алергічну реакцію: нанесіть трохи фарби на ліктьовий згин, якщо на шкірі не з'явиться почервоніння, можете приступати до фарбування.
3
Красьте коріння волосся тільки на третій день після мятья. Ознайомтеся з інструкцією, що додається до фарби, щоб надалі не виникло непорозумінь з кольором волосся, і відповідно до неї приготуйте фарбу.
4
Накиньте на плечі накидку або старий рушник, щоб захистити одіяння від випадкового потрапляння на нього фарби. Для рівномірного фарбування збризніть волосся водою з пульверизатора.
5
Розчешіть вологе волосся гребінцем з рідкими зубцями і розділіть їх на чотири рівні частини, зробивши два проділу. Кожну частину закрутіть і затисніть зажимами. На шкіру обличчя, що межує з волоссям, нанесіть жирний крем і надіньте одноразові рукавички.
6
Приступайте до фарбування коренів волосся під переднім затискачем, оскільки саме в цьому місці вони найбільше привертають до себе увагу. За допомогою пензлика нанесіть фарбу тонким шаром спочатку на центральний проділ від чола до потилиці, а потім через кожен сантиметр робіть наступний проділ і пофарбуйте коріння з обох сторін. Кожну забарвлену пасмо відкладайте в сторону, поки не обробите всю передню частину волосся.
7
Після цього зніміть один затиск на потиличній частині і від верхівки проведіть косий проділ. Підніміть пасмо вгору і офарбите коріння , після чого відкладіть забарвлену пасмо вперед. Зробіть новий проділ і повторіть свої дії, поки не офарбите все волосся потиличної області.
8
Для доступу кисню підніміть волосся гребінцем наверх. Після закінчення 15 хвилин для рівномірного фарбування розчешіть волосся по всій довжині. Після цього ще через 15 хвилин змийте фарбу теплою водою і промийте волосся шампунем.
Бувають ситуації, коли з тих чи інших причин немає можливості провести фарбування волосся в салоні, а коріння галузі настільки, що голова має неакуратний вигляд. Як же фарбувати відросло волосся самостійно?
Вам знадобиться
 • - фарба;
 • - рушник;
 • - захисні рукавички;
 • - гребінець;
 • - годинник;
 • - дзеркало;
 • - крем.
Інструкція
1
Підготуйте все необхідне. Ретельно розчешіть волосся за допомогою гребінця. Ніколи не використовуйте металеві гребінці при нанесенні фарби - в результаті взаємодії металу з барвниками виникають шкідливі сполуки, які негативно впливають на волосся і якість фарбування. Нанесіть жирний крем, вазелін або масло на ділянки шкіри по лінії росту волосся.
2
Одягніть рукавички. Як правило, вони входять в комплект поставки фарби. Покладіть на плечі рушник. Акуратно відкрийте тюбик з фарбою. Для цього необхідно проткнути захисну мембрану спеціальним штирьком, розташованим всередині загвинчується кришки. Видавіть фарбувальний крем у флакон-аплікатор. Закрийте кришку флакона і ретельно збовтайте суміш.
3
Почніть наносити суміш на відросло волосся . Слід пам'ятати, що 2/3 складу повинні піти тільки на незабарвлені коріння волосся. За допомогою носика флакона-аплікатора або ручки гребінця проведіть прямий проділ від чола до потиличної частини. Нанесіть фарбувальний склад і рівномірно розподіліть його пальцями на відросло коріння волосся.
4
Відсуньте забарвлену пасмо в сторону і, відступивши приблизно на 1 см, зробіть ще один проділ. Повторіть процедуру нанесення фарби. Обробіть за аналогією все відросло коріння. Залиште склад на голові на 20 хвилин.
5
Розподіліть залишки фарби по всій довжині волосся і розчешіть їх гребінцем. Залиште ще на 10 хвилин.
6
Спіньте фарбувальний склад, додавши трохи теплої води. Ретельно змийте фарбу, а потім помийте волосся шампунем. Нанесіть бальзам, втираючи його в коріння волосся масажними рухами і розподіляючи по всій довжині. Дайте засобу вбратися протягом 10 хвилин. Промийте голову теплою водою.
Корисна порада
Перед фарбуванням волосся мити голову не рекомендується тому миючі засоби видалять природну жировий прошарок, яка оберігає шкіру голови і волосся від шкідливого впливу барвників.