Як дізнатися версію прошивки wii.

Nintendo Wii - ігрова приставка сьомого покоління, п'ята домашня консоль компанії і прямий спадкоємець Nintendo GameCube. До запуску в продаж вона носила кодове ім'я Revolution - «Революція». Це складний прилад, що вимагає підключення до інтернету і регулярного поновлення системних даних. Дізнатися такі дані, як версію прошивки іноді не включаючи апарат просто неможливо.
Вам знадобиться
  • - контролер Wii;
  • - ігрова приставка Wii;
  • - телевізор.
Інструкція
1
прошивка в разі Wii називається образ постійного пам'яті, призначений для запису в пам'ять ігрової приставки з метою оновлення її мікропрограми, а також власне процес запису цього образу в незалежну пам'ять пристрою. Щоб дізнатися версію прошивки вашої приставки, вам необхідно для початку підключити її до телевізора і запустити.
2
Відмінною рисою ігрової приставки Nintendo Wii є унікальні бездротові контролери Wii Remote і Wii MotionPlus, що реагують на рухи гравця. За допомогою одного з таких контролерів вам необхідно зайти в меню приставки, а потім - її настройки.
3
В налаштуваннях приставки вам не буде потрібно натискати ні на які кнопки меню, оскільки версія прошивки вказується фонової написом у правому верхньому куті екрану.
4
Найчастіше на екрані меню налаштувань не відображається жодних цифр або знаків. Це означає, що приставка ще не була прошита, тобто, версія її прошивки є нульовою.
5
Якщо ви маєте намір перепрошивати свою ігрову приставку, переконайтеся, що наявні у вас диски будуть коректно працювати з новою версією прошивки. Справа в тому, що існуючі версії прошивки створювалися для конкретних цілей і в деяких випадках можуть викликати непринципові збої роботи приставки в певні моменти часу і з певними іграми.
Корисна порада
Навіть перебуваючи в меню приставки, не забувайте використовувати ремінець контролера. Ремінець потрібен, щоб забезпечити безпеку пристрою. Перед кожною грою на Wii висвічується картинка, що попереджає гравця використовувати ремінець для того, щоб уникнути падіння пульта при різких рухах.