Як інкрустувати стрази.

Пі допомоги стразів можна прикрасити практично будь-яку річ - мобільний телефон, флешку, пряжку ременя, рамку для фото ... Сяйво маленьких прикрас радує око і піднімає настрій. Є різні види стразів, які кріпляться певним способом. Як зробити блискучу інкрустацію самостійно?
Вам знадобиться
  • - стрази;
  • - клей;
  • - праска;
  • - нитка з голкою.
Інструкція
1
Якщо ви вибрали для прикраси клейові стрази холодної фіксації, що мають плоске дно, то вам знадобиться епоксидний клей. З його допомогою ви зможете зміцнити стрази на будь-який твердий предмет. Щоб купити такий клей, вам доведеться відвідати господарський або ж автомобільний спеціалізований магазин.
2
Для полегшення завдання можна взяти термоклеевие стрази , у яких дно покрито спеціальним клеєм. Він має властивість розплавлятися при дії високої температури і намертво приклеюватися до поверхні, що прикрашається. Такими стразами дуже часто прикрашають одяг. Для отримання результату ви повинні накласти прикраси безпосередньо на тканину і акуратно пропрасувати гарячою праскою. Є спеціальні паяльники, які використовуються для цих цілей.
3
Щоб легко і просто прикрасити одяг, можете використовувати пришивні стрази , тобто ті, які мають плоске дно зі спеціальними отворами для зручного пришивання. Тут вам потрібно звичайна голка і міцна нитка, яка за кольором повинна збігатися з кольором страза.
4
Для ювелірних прикрас і оправ дуже часто беруть ювелірні стрази , які можуть бути або прозорими, або з кольоровою амальгамою. Дно у них має форму трапеції. Кріпляться такі стрази або за допомогою клею, або з використанням спеціальних міні-верстатів, які навряд чи є у вас вдома. Щоб ювелірні стрази з кольоровою амальгамою блищали і переливалися ще яскравіше і походили на діаманти, в їхньому дні роблять маленький отвір. Після цього страз можна кріпити на епоксидний клей.
Зверніть увагу
Іноді стразами називають блискучі гудзики. Треба відзначити, що самі надійні і красиві гудзики-стрази в даний час робляться за однією технологією - Сваровські. Вони можуть стати справжньою окрасою і надати самій простому одязі неповторну розкіш і витонченість.