Як зробити резервну копію.

Резервна копія - це архів ваших файлів, що зберігається окремо від оригіналу, переважно на оптичному диску. Їх необхідно регулярно створювати, щоб не втратити важливі файли в разі непередбаченого стирання або ураження вірусом. Резервне копіювання можна здійснювати в будь-який час вручну, або задати для цієї операції розклад. У всіх версіях операційних систем Microsoft ця операція робиться однаково, тільки в ранніх версіях відсутня можливість її автоматизувати.
Інструкція
1
Натисніть на значок «Пуск» і виберіть «Панель управління».
2
Виберіть розділ «Система й обслуговування", а в ній «Резервне копіювання даних системи».
3
Натисніть «Архивировать файли». Виберіть носій, на який буде збережена резервна копія і натисніть "Далі".
4
Виберіть жорсткий диск, інформацію з якого ви хочете скопіювати. Натисніть «Далі». Локальний диск, на якому встановлена операційна система, копіюється в обов'язковому порядку.
5
Виберіть типи файлів які треба архівувати, наприклад, фотографії, документи і т.д. Натисніть «Далі». Програма сама знайде всі необхідні файли, в цьому і полягає її зручність - немає необхідності вручну вибирати серед величезної кількості файлів.
6
Виберіть режим архівації. Для автоматичного резервного копіювання створіть розклад, за яким воно буде проходити. Натисніть «Зберегти параметри і почати архівацію». Не вимикайте комп'ютер до закінчення копіювання.
Зверніть увагу
Резервне копіювання файлів можливо тільки на жорстких дисках, форматованих в форматі NTFS.
Корисна порада
Відновлення файлів з резервної копії відбувається в тій же програмі, тільки замість «Архивировать» треба вибрати «Відновити» .Для виконання цієї операції можна використовувати спеціалізоване програмне забезпечення сторонніх виробників.