Як написати знак нескінченність. Як в ворде зробити знак нескінченності.

Повернута на 90 ° вісімка вперше була використана для позначення нескінченності англійським математиком Джоном Уоллесом в трактаті, опублікованому в 1655 році. Такого знака ви не знайдете на клавіатурі, але в кодових таблицях символів, використовуваних комп'ютером, він передбачений. Тому існують і способи для вставки цього знака в більшість текстових і гіпертекстових документів.
Інструкція
1
Не намагайтеся вставити знак нескінченності в текстові документи, які зберігаються в файлах з розширенням txt. На жаль, формат таких документів розрахований на роботу тільки з першими 128 символами кодових таблиць, використовуваних комп'ютером, а символ нескінченності розміщений набагато далі.
2
Використовуйте код 8734 для вставки цього символу в текстові документи, які можуть відображати символи, включені в Юнікод-таблиці. Встановіть курсор введення в ту позицію в тексті, де повинен бути знак нескінченності, і натисніть клавішу Alt. Утримуючи цю клавішу, наберіть на цифровій (додаткової) клавіатурі код, а потім відпустіть Alt, і знак нескінченності з'явиться в тексті.
3
В текстовому процесорі Microsoft Office Word крім наведеного в попередньому кроці десяткового коду символу нескінченності можна використовувати і його шістнадцятковий еквівалент 221E (E - англійська літера). Наберіть його в потрібному місці тексту, а потім натисніть клавіші Alt і X - текстовий процесор замінить ці чотири символи одним знаком нескінченності.
4
Тримати в пам'яті десяткові або шістнадцяткові коди не дуже зручно, тому в додатку Microsoft Word краще користуватися поміщеним у вкладці «Вставка» списком, що випадає символів - шукайте його в крайній праворуч групі команд. В цей список потрапляють двадцять останніх символів з недавно використовувалися, тому перший раз вам доведеться скористатися повною версією таблиці символів. Відкрийте її, вибравши в спадному списку рядок «Інші символи». В поле «Набір» встановіть значення «математичні оператори», клікніть символ нескінченності в таблиці символів і натисніть кнопку «Вставити».
5
В гіпертекстових документах з Юнікод-кодуванням використовуйте для відображення нестандартних знаків символьні примітиви мови HTML 4. Для виведення на сторінку знака нескінченності в її вихідний код треба помістити набір символів & infin ;. Можна скористатися і шістнадцятковим кодом цього знака - набір символів ? відобразить на гіпертекстової сторінці такий же знак нескінченності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=64osWqeu2c4