Як замінити підшипник в пральній машині. Як поміняти підшипник в пральній машині Ханса онлайн.

Ремонт складної побутової техніки, до якої відноситься пральна машина, краще довіряти професіоналам і виробляти в спеціальній майстерні. Однак якщо ви володієте деякими знаннями і відчуваєте в собі сили самому впоратися з поломкою, наприклад, заміною підшипника , то для цього слід акуратно й ретельно виконувати всі дії при демонтажі і монтажі.
Вам знадобиться
  • - викрутки: звичайна і фігурна;
  • - пассатижи;
  • - ключі на 17 і на 19;
  • - торцеві головки на 7, 8, 10, 13;
  • - шестигранник на 6;
  • - молоток;
  • - комірець свічкового автомобільного ключа або подібне.
Інструкція
1
Вимкніть пральну машинку від мережі та водопроводу. Підготуйте робоче місце. Воно повинно мати хороше освітлення. Зніміть верхню кришку, відвернувши два болти і потягнувши її на себе. Демонтуйте задню кришку. Відставте її в сторону. Зніміть приводний ремінь. Розгорніть машинку і зніміть гумовий кожух з передньої стінки, розпакувати викруткою замок хомута і знімаючи його.
2
Поверніть пральну машину до себе задньою стороною. Акуратно від'єднайте всі дроти електродвигуна і нагрівального елементу, зніміть клему заземлення. Зніміть роз'єм з двигуна, звільнивши фіксуючу клямку. Від'єднайте від кожуха барабана патрубки, послаблюючи хомути з допомогою викруток і головки на 7. Верхній витягніть вгору з невеликим зусиллям, відкрутивши шуруп, який зміцнює датчик рівня до кожуха. Вийміть термодатчик, виштовхнувши його через отвір патрубка. Від'єднайте амортизатори, використовуючи як важелів два ключі на 17 і на 19. Не забудьте втопити язичок на втулці.
3
Зніміть барабан з пружин. Так як досить важкий, то скористайтеся сторонньою допомогою. Візьміть головку на 13 і від'єднайте передній противагу. Викруткою обережно його підніміть. Відкрутіть кріплення двигуна і зніміть його, зрушуючи вперед.
4
Візьміть шестигранник на 6 і відкрутіть шків. Зніміть задній противагу. Викруткою, яку використовуйте як важеля, зніміть акуратно противагу з направляючих. Зніміть тен. Зніміть сальник викруткою. Видаліть стопорне кільце пассатижами. Візьміть молоток і вибийте підшипник через комірець свічкового ключа автомобіля або подібного, рівномірно і злегка постукуючи по його периметру підшипника . Збірку машини зробіть у зворотній послідовності. Новий підшипник перед установкою змастіть спеціальної термостійкої мастилом.