Як встановити на телефон програму з карти пам'яті.

Операційна система Android стала однією з найпопулярніших платформ для сучасних мобільних пристроїв. ОС має підтримку установки програм безпосередньо з картки пам'яті, що спрощує процес установки і допомагає заощадити простір в пам'яті телефону та інтернет-трафік.
Інструкція
1
Для того щоб можна було встановити додаток, завантажене з комп'ютера на карту пам'яті, необхідно встановити відповідний файловий менеджер для смартфона через Market. Для цього перейдіть в меню і виберіть ярлик «Маркет».
2
Після закінчення запуску і завантаження виберіть значок пошуку в правому верхньому куті екрану. Відкриється поле для введення назви необхідної програми або її ключових слів. Введіть «файловий менеджер» або напишіть ім'я якоїсь конкретної програми (наприклад, astro або ES-Провідник). Після закінчення введення натисніть на кнопку праворуч від поля, щоб почати пошук.
3
У списку результатів виберіть цікавить вас програми та натисніть «Завантажити та встановити». Дочекайтеся закінчення операції. Прогрес ви можете подивитися в панелі повідомлень (лівий верхній кут екрану).
4
Перейдіть в меню і виберіть встановлений вами файловий менеджер. Прийміть умови ліцензійної угоди.
5
Скачайте потрібну вам програму для Android на комп'ютері, а потім перекиньте її на флешку смартфона за допомогою карт-рідера або кабелю. Вставте носій інформації в гніздо вашого телефону і дочекайтеся, коли пристрій повністю розпізнає його.
6
У вікні обраного файлового менеджера перейдіть в каталог, на який ви завантажили потрібну вам програму. Коротко натисніть на потрібному файлі. У вікні виберіть «Встановити» або «Відкрити менеджер додатків». Виберіть меню «Install» і натисніть на кнопку «Встановлювати».
7
Дочекайтесь повідомлення на екрані пристрою, який скаже вам про результати установки. Перейдіть в меню і можете запускати вашу програму.
Корисна порада
Програми, призначені для установки на ОС Android, мають розширення apk. Завантажуйте будь-які програми тільки з перевірених джерел, оскільки при скачуванні з інтернету завжди є можливість завантажити шкідливе ПО, що позначиться на працездатності вашого смартфона.