Як зробити дачний туалет. Як построітьь дачний туалет.

Туалет на дачі може бути представлений в різних варіантах. Якщо ви задумалися про встановлення, то обов'язково розгляньте всі можливі і допустимі в вашому випадку варіанти. Мають бути враховані деякі нюанси.
Інструкція
1
На дачній ділянці найпростіше встановити біотуалет. Однак за нього доведеться викласти деяку суму грошей. На даний момент цей варіант є найзручнішим для вирішення поставленої мети. Біотуалет при бажанні можна переносити з місця на місце. До нього не потрібно проводити електричні дроти. Також немає необхідності встановлювати каналізаційну трубу і підводити воду.
2
Основними елементами такого туалету є два бака - верхній і нижній. В біотуалеті використовується спеціальна рідина, яка здатна швидко усунути і дезінфікувати стоки. Дану рідину заливають в нижній бак. В верхній же бак поміщається дезодоруючу речовина, яка позбавляє від неприємних запахів.
3
Найчастіше на дачі люди встановлюють дерев'яні туалети. Заздалегідь має бути продумано місце, де конструкція буде розміщена. Після цього необхідно зробити глибоку вигрібну яму. Вона може бути представлена в декількох варіантах: звичайна вигрібна яму, поверхневий септик, підземний септик, бетонні кільця, які утворюють переливну вигрібну яму.
4
У конструкції обов'язково повинно матися дно. Не варто розраховувати на те, що відсутність дна вплине на швидке зникнення стоків. В даному випадку можуть з'явитися проблеми, пов'язані з отруєнням питних вод. Врахуйте, ви можете зіткнутися з проблемами з законом. Оптимальним рішенням для дачного туалету є септик. Він забезпечить відсутність неприємних запахів. Дерев'яний туалет на дачі дуже простий в експлуатації і обслуговуванні.
5
Септик люди часто влаштовують самостійно. Якщо сім'я складається з чотирьох осіб, то можна використовувати поверхневий септик. Він є ідеальним варіантом при високому рівні ґрунтових вод. Якщо ж кількість мешканців досить велике, то рекомендується влаштувати традиційний підземний септик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Elj1S5A298g
Перша будівля, яке повинно зводитися на ділянці, виділеній під будівництво дачі, це - дачний туалет . Сьогодні, коли все більшого поширення набувають біо туалет и, саморобний його облаштування втрачає свою актуальність. Однак якщо ви вирішили будувати туалет на дачі традиційним способом, робіть це правильно.
Інструкція
1
Перед початком зведення даного об'єкта визначитеся з місцем його розміщення. Воно повинно відповідати таким умовам: • перебувати від джерел водопостачання (артезіанських свердловин, колодязів, водойм і т.д.) не ближче 30м. Виняток становлять біо туалет и або пудр-клозети, тобто ті, конструкція яких виключає потрапляння шкідливих виділень у навколишнє середовище; • розташовуватися з урахуванням переважаючого напрямку вітру (для того, щоб запахи з боку туалет а не псували повітря і не затьмарювали вам життя); • будівля туалет а не повинне височів над місцевим ландшафтом, залучаючи до себе зайву увагу, але і не повинно стояти в низині, щоб дощові й талі води не підтоплювали його.
2
Визначившись з місцем установки, приступайте до вибору типу туалет а: біо туалет , люфт-клозет, пудр-клозет. Розгляньте два фактори: якщо глибина залягання водоносного шару на дачній ділянці більш 2,5м і є можливість під'їзду ассенізаторской машини для очищення вигрібної ями, можете облаштовувати будь-який тип туалет а. В іншому випадку - біо туалет або пудр-клозет.
3
Починайте будівництво з облаштування вигрібної ями. Вона може бути різної форми: кругла, квадратна, прямокутна. Глибину ями робіть трохи менше 2-х метрів. Дно засипте шаром піску, зверху на який укладіть щебінь. Товщина дренажного шару повинна бути 15-20см. Потім зміцните стіни. Для цього обкладете їх цеглою. Можна також зробити дерев'яні, просочені антисептиком щити, оббити їх сіткою і заштукатурити, а можна використовувати готові бетонні кільця.
4
«Будівля» туалет а для зручності збирайте поруч з підготовленим вигребом. Його оптимальні розміри: ширина 1,0-1,1м; довжина 1,2-1,3м; висота 2,0-2,2м.Із дерев'яного бруса 100х100мм зробіть підставу туалет а, його розміри повинні бути на 50см довша фактичної ширини і довжини туалет а. Надалі, при установці туалет а, це додасть йому велику устойчівость.Затем зробіть щити з бруса 50х50мм і обрізної дошки для двох бічних і задньої стінок. До задньої стінки із зовнішнього боку закріпіть жолоб, один кінець якого опустіть у вигрібну яму, а другий підійміть над дахом і закрийте козирком. Це буде витяжна вентиляція.
5
Зібране підставу туалет а (з підлогою і постаментом з отвором в ньому) встановіть на попередньо підготовлену подушку з щебеню і гідроізоляції таким чином, щоб воно більш ніж на половину закривало вигреб.На встановлене підставу закріпіть бічні і задню стінки, попереду з'єднайте бічні стінки трьома брусами 50х50мм. Один брус закріпіть на рівні підстави, другий на висоті майбутньої двері, третій під дошки обрешітки даху. На відстані 10см від бічних стінок, між нижнім і середнім брусом встановіть 2 вертикальних бруса. В результаті вийде дверної проем.Отдельно зробіть двері і навішуйте її на дверні петлі, які попередньо закріпіть на вертикальному брусі шурупами.
6
Облаштуйте туалет , для чого поставте зсередини запор, зовні вертушку на двері. Накрийте дахом, для якої підійде будь-який покрівельний матеріал. Вагонкою обшийте стіни туалет а.Ту частина вигреба, яка виходить за габарити туалет а, накрийте кришкою, в якій зробіть отвір під шланг ас машини, і також накрийте кришкой.Покрасьте або облицюйте, туалет готовий.
Корисна порада
Для більш комфортного існування на дачі використовуйте спеціальні препарати для туалетів і вигрібних ям (біоактиватори) - вони допоможуть вам у догляді за туалетом, розкладають відходи у вигрібних ямах.