Як підібрати колір волосся до карих очей. брондірованіе для карооких.

З народження людина отримує правильне поєднання кольору очей, шкіри, волосся. Природа наділяє його індивідуальною зовнішністю. Однак люди влаштовані так, що їм постійно хочеться мінятися, та й самі модні тенденції вимагають того ж. Найпопулярнішою процедурою по зміні зовнішності є фарбування волосся. Але тут важливо не переборщити, бо неправильно підібраний відтінок може зробити вас менш привабливою і додати пару зайвих років.
Вам знадобиться
  • - перукар-стиліст;
  • - фарба для волосся;
  • - тонік.
Інструкція
1
Порадьтеся з перукарем-стилістом. Якщо ви хочете виглядати дуже ефектно, то без його допомоги тут не обійтися. Своїм професійним поглядом він оцінить ваші зовнішні дані і підбере найбільш підходящий для вас колір. Що додасть вам додаткового шарму, індивідуальності та виразності. Власницям карих очей дуже йде мелірування, яке без фахівця не зробити (довга і складна процедура). Красиво виглядатимуть на темношкірих кареглазках прояснені пасма перефарбовані в карамельний або медовий колір.
2
Якщо ви все ж вирішили змінити свій колір волосся самостійно, то керуйтеся загальноприйнятими правилами. Власницям карих очей підходять теплі кольору . До них відносяться відтінки каштанового, золотистого, медового, коричневого.
3
Придивіться до відтінку ваших карих очей. Якщо вони коричневі або піщані, то вам підійде брондірованіе - поєднання природних темних і світлих тонів. Тільки запам'ятайте, що ця процедура вимагає ретельного догляду за волосся ами. Власницям світло-карих очей підійдуть карамельні, золотисті, бурштинові і рудуваті кольору .
4
При фарбуванні враховуйте так же відтінок вашої шкіри. Якщо ви володарка карих очей і темної шкіри, то вам підійдуть всі відтінки темно-шоколадного, шоколадного або темно-каштанового. Такий колір візуально збільшить обсяг ваших волосся і підкреслить ваші очі. Якщо у вас світла шкіра, то краще фарбувати волосся и в світло-каштанові, карамельні, світлі шоколадні і руді кольору .
5
Перед фарбуванням проведіть пробу. Для цього купите тонує засіб, який не змінить кардинально колір ваших волосся, але дозволить оцінити, наскільки вам підходить цей відтінок. Для цієї ж мети можна спробувати приміряти перуку і зробити відповідні висновки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uSL3d0GzUsk
Зверніть увагу
жінкам з карими очима не рекомендується перефарбовуватися в блондинку.
Корисна порада
Ніколи не купуйте фарбу в переходах і на ринках. Вибирайте для цієї мети спеціалізовані магазини.