Як зняти будинок на літо.

Влітку особливо хочеться перебратися з тісною, задушливою квартири в будиночок у лісової галявини. Як приємно прокинутися зранку не від вереску автомобільної сигналізації, а від співу птахів, вийти на ганок, вже нагріте сонечком, випити справжнього сільського молока. Якщо у вас немає свого будинку - це не привід відмовлятися від літніх канікул в селі. Адже будинок на літо можна зняти.
Інструкція
1
Почніть пошуки будиночок а на літо заздалегідь, ще в лютому, березні. Охочих провести літо не загазованих містах, а в тихій, зеленій селі з кожним роком стає все більше. До травня майже всі хороші і недорогі будинки вже зайняті.
2
Прокатаєтеся по селах, де припускаєте зняти будинок. Поговоріть з бабусями на околиці. Вони охоче поділяться відомостями, хто і де хоче здати будинок і з ким краще не зв'язуватися. Багато місцевих жителів не користуються інтернетом, а агентствам нерухомості не довіряють. Можна звернутися у сільську адміністрацію, її працівники зазвичай в курсі всього, що відбувається на їхній території. Прочитайте оголошення на спеціальній дошці або на парканах у симпатичних будиночок ів.
3
Подайте оголошення про намір зняти будинок на літо в газети і спеціалізовані сайти по найму житла. Повідомте всіх знайомих. Цілком може статися, що у них є родичі в селі, які горять бажанням здати свій будиночок з усіма зручностями. Можливо, у друзів є дача, якою вони не користуються, воліючи виїжджати у відпустку на Чорне море. У цьому випадку можна зняти будинок безкоштовно, достатньо буде полагодити паркан і пофарбувати літню кухню.
4
Відвідайте бази відпочинку. Буває, що навіть у сезон там залишаються порожні будиночок і, і адміністрація легко дозволить вам жити там хоч все літо. Правда не варто очікувати, що вам нададуть хороми з усіма зручностями. Будиночки на подібних непопулярних базах відпочинку старі і без зручностей. Зате ціна порадує.
5
Зверніться в агентство нерухомості. Там вам нададуть кілька варіантів будинків. Не полінуйтеся, поїдьте на місце і особисто переконайтеся, що будиночок на фотографії відповідає дійсності. Перевірте стан будинку, побутової техніки, меблів, щоб господар потім не пред'явив претензії за пропалений 10 років тому диван. Після цього можна складати договір оренди. Переконайтеся, що вам здає будинок власник, а не його троюрідний племінник. Перевірте правовстановлюючі документи на житло. Обговоріть умови оплати, хто буде оплачувати комунальні послуги та зв'язок і обговоріть порядок прибирання будинку та прибудинкової території.