Як привітати свою дочку на весіллі. поздравление батьків на весіллі дочки відео.

Весілля дочки - це хвилююча подія для її батьків та інших близьких людей. Оригінальне привітання, в яке вкладена частинка люблячої душі, запам'ятається на все життя.
Вам знадобиться
  • -подготовленная вітальна промова;
  • -стіхі про дочку;
  • - авторська весільна листівка;
  • -альбом спогадів.
Інструкція
1
Вітання батьків на весіллі дочки це самий хвилюючий момент. Зробити його незабутнім і незвичайним вам допоможуть слова і вірші, виголошені від душі і пам'ятний подарунок, який залишить спогади про цей день на все життя.
2
Сядьте і уважно подумайте про те, що ви хочете сказати і побажати своїй дорослої доньки створює своє сімейне гніздо. Візьміть ручку і листок і почніть записувати все що приходить в голову думки, все те, що ви хотіли б сказати. Прочитайте і на основі цих начерк складіть коротку промову-привітання.
3
Зайдіть в інтернет і на вітальних порталах знайдіть вірші, які характеризують ваші почуття до дочки. А якщо виникає бажання, то напишіть їх самостійно. Купіть красиву весільну листівку ручної роботи, і запишіть туди ваші вірші-звернення.
4
Придбайте красивий ніжний альбом в пастельних тонах (просто фото альбом або спеціальний альбом для скрапбукінгу). Дістаньте всі фотографії, на яких є ваша дочка і зробіть добірку, починаючи від перших днів її народження і до теперішнього часу. Якщо у вас є пам'ятні речі (квитки в цирк, дитячий театр, колекції листівок вашої дочки і т.д.) використовуйте їх для прикраси сторінок альбому, також зробіть пам'ятні написи про дитинство, юність. Якщо відчуваєте, що не впораєтеся, замовте такий альбом у фахівців. В інтернеті знайдіть безліч сайтів, з послугами даних фахівців. Але для початку визначтеся, подивіться що конкретно хотіли б зробити, в якому стилі. Для цього відвідайте сайти скрапбукінгу, наприклад - http://scrap-info.ru/gallery/index.php?storytopic=67.
5
В день весілля привітайте молоду сім'ю і зверніться до дочки зі своїми словами, прочитайте вірші і подаруйте альбом, який буде нагадувати вашої дочки про батьківський дім, про тепло сімейного вогнища, який тепер і вона повинна створити.
6
Подаруйте молодій парі подарунок, який вони надалі зможуть передати в такий же день своєї дочки або сина. Якоїсь талісман, амулет, щоб це стало сімейною традицією. Якщо ви дотримуєтеся християнських традицій, купите пару ікон, якими благословіть свою дочка та її обранця на міцний союз.