Як привітати з днем ??народження кращого друга. відзначити день народження в Єкатеринбурзі.

Для кращого одного не шкода і кращого подарунка до його дня народження. Ще задовго до цього свята ви починаєте думати про приємні сюрпризи, які будете готувати. Починайте згадувати всі бажання і мрії, які згадував ваш друг протягом цього року. Використовуючи цю інформацію, організуйте незабутню вечірку-привітання.
Інструкція
1
Відстежите концертну програму улюбленої групи вашого кращого одного і придбайте кілька квитків для нього, кількість залежить від ваших матеріальних можливостей. Постарайтеся зв'язатися з керівниками або артистами, попросіть їх привітати хорошого людини та їх фаната з днем народження. Таке привітання ваш друг точно запам'ятає і буде вам дуже благодарен.Еслі немає можливості потрапити на концерт, організуйте вечірку в клубі. Спробуйте умовити приятеля побути ді-джеєм, запросіть ваших близьких друзів, і цілий вечір поздоровляйте іменинника, заздалегідь підготувавши мови.
2
Поздоровлення можна написати не тільки на банальної листівці. Залежно від ваших можливостей, замовте напис з серцевими словами на банері в тому місці міста, де ваш друг її точно побачить. Викладіть самі привітання з світлодіодних шнурів в кімнаті одного або на роботі перед вечіркою, коли приятель буде зайнятий іншими деламі.На вулиці можна влаштувати феєрверк і писати добрі слова іскристими бенгальськими вогнями. Ілюмінація на висотній будівлі і поздоровлення, яке принесуть поштові голуби, дуже ефектні, але не скрізь здійсненні. Найпростіше - це написати на асфальті або снігу під вікном іменинника.
3
Найміть групу дівчат-танцівниць для того, щоб вони своїм палким танцем привітали вашого одного . Звичайно, якщо у нього є кохана, це питання потрібно обговорити в першу чергу з нею! За відсутності у кращого одного дівчини, кількість танцівниць має бути більшим - для хорошої людини нічого не шкода.
4
Організація, приготування та оформлення святкового столу - справа клопітка і мало кому приємне. Зробіть одному подарунок - накрийте шикарний стіл. За це він вас сам вітати весь вечір буде! Дайте йому таку ідею, кожного гостя вітати з таким прекрасним і чудовим іменинником. «Новонароджений» сам буде говорити всякі гарні слова про себе, а запрошені слухати.
5
Якщо ваш кращий друг не боязкого десятка і всі ваші приятелі такі ж браві хлопці, йдіть всі разом стрибати з парашутом в день народження. Заздалегідь напишіть на шматках білої тканини фарбою слова привітання, розподіливши між усіма стрибучими. Інструктор організовує вашу групу і підкаже, як краще все це виконати.
6
Добре, якщо свято припало на спекотні літні місяці - привітання можна написати на піску, викласти його черепашками. Організуйте пірнання з аквалангом в місці, де ви вже заздалегідь виклали слова привітання та подарунки. Святкування дня народження кращого одного взимку влаштуйте у кого-небудь на дачі - далеко від міського шуму, під тріск палаючих полін навіть самі звичайні слова здаються значними і особливими.