Як поміняти свічки на Кіа.

Взимку у власників автомобілів Кіа дуже часто виникають проблеми, пов'язані з пуском холодного двигуна. Причиною цьому можуть бути вийшли з ладу свічки напруження. Щоб усунути цю неприємність, потрібно заміна свічок. Не поспішайте звертатися в сервісний центр, адже з цим можна впоратися і самостійно.
Вам знадобиться
  • - нові свічки;
  • - гайковий ключ;
  • - головка на 12;
  • - металевий штир;
  • - динамометрический ключ.
Інструкція
1
Спочатку необхідно провести підготовчі роботи. Послабте ремінь навісних агрегатів, для цього візьміть ключ, з його допомогою трохи відкрутіть болт-натягувач і зніміть ремінь з генератора. Потім відкрутіть всі болти кріплення на корпусі генератора і покладіть їх у певне місце, щоб не загубилися. Зніміть трубку вакуумного насоса і кронштейн підйому двигуна. Від'єднайте роз'єми токопроводящей шини від свічок напруження і зніміть шину. Тепер свічки доступні, і можна переходити безпосередньо до їх заміни.
2
Візьміть головку на 12 і викрутити свічки, бажано, щоб в цей момент двигун був прогрітим, це значно полегшить процедуру. Під час зняття свічок будьте особливо обережні, так як їх кінчики легко ламаються і можуть створити додатковий обсяг робіт.
3
Після того як свічки витягнуті, візьміть довгий тонкий штир і прочистите отвори, в яких знаходилися свічки. Очистіть різьблення гнізд свічок і спробуйте вкрутити їх на місце вручну. Якщо свічки
4
Укрутите свічки за черговістю і затягніть їх за допомогою динамометричного ключа з посиленням 15 Нм. По завершенню процедури зберіть всі зняті деталі в зворотному порядку.
Зверніть увагу
В місце установки свічки ні в якому разі не повинна потрапити волога, тому необхідно загерметизувати цю ділянку. Недбале ставлення до свічок може привести до поломки силового агрегату автомобіля.Рекомендуется регулярно перевіряти стан свічок. Якщо свічка під час заміни НЕ відкручуються, навіть якщо ви докладаєте зусиль, не намагайтеся зняти її самостійно, так як можете зламати, а краще зверніться до професіонала.
Корисна порада
Щоб виключити виникнення проблем зі свічками їх необхідно міняти 1 раз в 2 роки і закручувати на місце на мідній або графітової мастилі.