Як провести торжество.

На носі урочиста подія і так хочеться, щоб воно було незабутнім і веселим. Для когось святкова дата - відмінний привід зібратися усією родиною, а хтось віддає перевагу відзначати торжество оригінально і шумно в модному закладі. Смаки у всіх різні, але головне у святі - це святковий настрій, хороші гості і смачна закуска!
Інструкція
1
Проведіть торжество в затишному ресторані з гарною кухнею. Це, мабуть, найпоширеніший спосіб відзначити свято і часто найвиграшніший. Адже можна шумно повеселитися, потанцювати і не турбуватися про незадоволених сусідах або нестачі стільців для гостей. Перед торжество м не доведеться стояти на кухні цілий день, а після вечірки не потрібно забиратися і мити посуд. Всі турботи будуть про те, який наряд одягнути в ресторан і скільки пляшок шампанського замовити.
2
Запросіть гостей на туристичну базу. Урочистості не зведеться тільки до обжерливості і випивки. І не потрібно буде придумувати куди віддати дітей на час свята. На турбазі в будь-якому віці і в будь-який час годе є чим себе зайняти. Можна влаштувати конкурси начебто забутою піонерської зірниці, можна грати в сніжки і кататися на санках, якщо на дворі зима. Здорово буде натопити баньку і від душі попаритися. А ввечері задоволених і розпалених гостей пора запрошувати за стіл.
3
Позначте свято вдома. Приготуйте свої коронні страви, придумайте конкурси та ігри, зробіть невеликі подаруночки для кожного гостя. Більшість зараз воліє справляти свята в кафе і ресторанах. Але вдома торжество виходить за сімейним теплим і душевним. До того ж, можна показати, як добре ви можете готувати, похвастати свіжим ремонтом і показати гостям свої картини або колекцію порцелянових кішок.
4
Зверніться у фірму по організаціям свят. Якщо вам зовсім ніколи, на роботі і вдома навалилися невідкладні справи, а від торжества не відкрутитися, то святкове агентство - найкращий вихід із ситуації. Працівники агентства самі подбають про місце проведення торжества, про розвагу гостей, про частування і сюрпризи, і зроблять все на вищому рівні. Адже це - їхня робота. А вам потрібно лише не помилитися з агентством і знайти справді професіоналів своєї справи.