Як пускати мильні бульбашки.

Мильні бульбашки - забава чи не кожної дитини. Та й дорослі, як правило, з великою охотою пускають їх і радіють разом з дітьми. Як же зробити надування мильних бульбашок ще цікавіше?
Інструкція
1
Піти в магазин і купити флакончик мильних бульбашок може кожен. А що, якщо спробувати зробити їх самостійно разом з дитиною, скажімо, під час купання? В якості тари підійде ємність від покупних мильних бульбашок. Один з найпростіших способів приготування розчину: 2/3 або половину флакончика заповніть дитячим шампунем або рідким милом, потім додайте води (бажано, очищеної), не доливаючи до країв 1-2 см. Закрийте кришкою і струсіть. Дайте зійти мильній піні і насолоджуйтеся красивим видовищем.
2
Поки розчин готується, разом з малюком розпишіть акриловими фарбами ємність для мильних бульбашок. Дайте фарбі висохнути і можна приступати. Якщо ви хочете пускати багато невеликих пухирів відразу, надувайте їх довгим видихом через паличку з колечком. А щоб надути одна куля розміром, скажімо, 20-30 см, візьміть трубочку для коктейлів або основу від звичайної кулькової ручки. Їх, до речі, теж можна «оживити» яскравими фарбами.
3
Якщо за вікном мороз - саме час одягнутися тепліше і відправитися на прогулянку, прихопивши з собою флакончик з мильним розчином. Якщо температура повітря буде близько -15 градусів, то міхур замерзне, як тільки торкнеться землі або будь-який інший поверхні. А при температурі - 25 градусів мильна бульбашка майже моментально замерзає в повітрі і навіть може розбитися, вдарившись об землю.
4
В інші пори року пускайте мильні бульбашки з балкона, беріть їх з собою в подорож, порадуйте ними пасажирів з віконця поїзда під час стоянки, пускайте їх на гойдалках або з високого дерева. Подаруйте малюкові приємні емоції вже з ранку - розбудіть його мильними бульбашками. Робіть яскраві фотознімки, які збережуть на пам'ять і висять у повітрі відливають різними кольорами кульки, і ваші щасливі посмішки.
5
Гігантські бульбашки надувають за допомогою спеціальної рогатки, яку потрібно тримати двома руками. А в розчин додають гліцерин і цукор. Більшість майстрів з шоу мильних бульбашок тримають рецепт приготування розчину в секреті. Якщо ви вирішите надути гігантський мильна бульбашка, додавайте цукор і гліцерин потроху, щоразу добре перемішайте розчин і пробуйте надути бульбашку. Робити це зручніше на відкритому просторі.