Як зробити об'ємні кнопки. створення об'ємних елементів фотошоп.

В оформленні сайтів досить часто використовуються об'ємні елементи навігації. Такі кнопки можна зробити в графічному редакторі Photoshop, симітіровав обсяг за допомогою тіней і градієнтної заливки.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Створіть у графічному редакторі новий документ за допомогою опції New з меню File. Розмір нового документа виберіть такий, щоб у нього помістилася кнопка, а фон зробіть прозорим.
2
Активізуйте інструмент Rounded Rectangle Tool. Якщо вам потрібна не дуже сильно скругленная кнопка, в панелі налаштувань інструменту вкажіть значення для параметра Radius, рівне одному міліметру. Намалюйте округлений прямокутник за допомогою обраного інструменту. Отримана фігура буде основою для кнопки .
3
Клацніть правою кнопкою мишки по шару і виберіть опцію Rasterize Layer. Завантажте виділення опцією Load Selection з меню Select.
4
За допомогою інструменту Gradient Tool залийте кнопку двоколірним градієнтом, вибравши підходяще поєднання кольорів з пресетів в палітрі градієнтів. Стиль градієнта повинен бути лінійним, виберіть його, клікнувши по кнопці Linear Gradient під головним меню. Верхня частина кнопки після заливки повинна виявитися світліше нижньої.
5
Застосуйте до шару стиль. Для цього скористайтеся опцією Blending Options з контекстного меню. Виберіть вкладку Drop Shadow і введіть для параметра Angle значення сто двадцять градусів. Параметр Size виставте на три пікселя.
6
У вкладці Inner Shadow поставте таке ж значення для параметра Angle, а для Size поставте величину в п'ять пікселів. Застосуйте стиль, натиснувши на клавішу Enter.
7
Зробіть тінь від кнопки . Для цього клікніть по кнопці Create a new layer і залийте виділену область нового шару чорним кольором. Виберіть для цього інструмент Paint Bucket Tool. Скасуйте виділення клавішами Ctrl + D.
8
Застосуйте до чорного прямокутника фільтр Gaussian Blur з групи Blur меню Filter. Параметр Radius поставте на чотири пікселя. Перетягніть мишкою шар з тінню під шар з кнопкою і підійміть тінь на три-чотири пікселя вгору. Для цього активізуйте інструмент Move Tool і посуньте тінь кнопками управління курсором. Знизьте значення параметра Opacity для цього шару до шістдесяти відсотків.
9
Зробіть активним шар з кнопкою і завантажте з нього виділення. Скоротіть виділення на два пікселя опцією Contract з групи Modify меню Selection.
10
Створіть новий шар і залийте на ньому отримане виділення лінійним градієнтом від білого до прозорого так, щоб біла частина опинилася в нижній частині кнопки . Скасуйте виділення. За допомогою опції Free Transform з меню Edit зменшите область, закриту градієнтом, по вертикалі. Застосуйте трансформацію клавішею Enter.
11
Змініть режим накладання шару з градієнтом на Overlay. Це можна зробити, вибравши режим із списку в лівій частині палітри стилів. Зменшіть параметр Opacity шару до шістдесяти відсотків.
12
За допомогою інструменту Horizontal Type Tool напишіть текст, який повинен бути на кнопці.
13
Зберіть всі верстви в папку опцією Group Layers з меню Layer, виділивши їх при затиснутою клавіші Ctrl. Збережіть кнопку в файл psd опцією Save з меню File.