Як видалити перманентний макіяж.

Перманентний макіяж стає все більш затребуваною послугою в салонах краси. Через таку популярності, часто за роботу беруться погано підготовлені майстри, не маючи належних навичок і досвіду. Результати їх діяльності - зіпсована форма повік, перекошений контур губ і неприродного кольору брови. Щоб видалити невдалий або просто обридлий перманентний макіяж , слід звернутися до більш досвідчених і кваліфікованих фахівців.
Інструкція
1
Існують різні спеціальні способи і засоби, що дозволяють відкоригувати або виправити неякісно виконану роботу візажиста. Але не всі дефекти легко піддаються виправленню, якщо пігмент потрапив у складні зони, то його буде неможливо усунути шляхом корекції, використовуючи нове нанесення фарби.
2
До деяких пір, можливістю видалити невдалий перманентний макіяж залишалася дермабразия - процедура радикальна і залишає рубці. У наші дні використовують лазерні технології, що виправляють широкий спектр помилок. Лазерне світло вільно проходить через тканини і впливає на глибині 4 - 5 мм, руйнуючи знаходиться в них пігмент. При такій процедурі не порушується цілісність шкірних покривів, що дуже важливо для роботи на обличчі. Після використання лазерної технології шкіра обличчя згодом відновиться повністю.
3
Як правило, для повного видалення невдало зробленого або обридлого перманентного макіяж а потрібно 3-4 сеансу. Процедуру можна буде повторити тільки після загоєння шкірних покривів.
4
По проведенню процедури видалення перманентного макіяж а є протипоказання: це різні захворювання і пошкодження шкіри, підвищена чутливість до сонця, що виникли новоутворення, інфекційні захворювання, прийом деяких лікарських препаратів, захворювання серця і нервової системи , вагітність, годування груддю та інші.
5
Інтервал між процедурами видалення перманентного макіяж а повинен бути не менше 28 днів, в кращому випадку - 1,5-2 місяці. Необхідна кількість процедур встановлюється залежно від кольору і бажаного результату.
6
Після проведення процедури видалення перманентного макіяж а не розпарюють, не нагрівайте оброблене місце, використовуйте захист від сонячних променів. Пам'ятайте, чим глибше проникне пігмент, тим важче його видалити. Велике значення мають індивідуальні особливості організму, стан імунітету і вік.
Перманентний макіяж користується все більшою популярністю серед жінок. Татуаж межреснічного краю і стрілка на столітті роблять очі великими і виразними. Нанесення фарбувального пігменту на контур губ допомагає додати їм об'єм і підкреслити форму. Перманентний макіяж брів робиться у випадку порушеною форми або тим, у кого брови практично не ростуть. Але при використанні неякісних барвників макіяж може розтікатися під шкірою або змінювати колір. Так як же можна прибрати його?
Інструкція
1
Існує два способи видалення невдалого або просто обридлого перманентного макіяж а: лазером і хімічними засобами. Видалення за допомогою лазера здійснюється в кілька процедур. Від кольору пігментів, які необхідно видалити, залежить певне використання лазерного випромінювання, що відрізняється по довжині хвилі і спектру випромінювання. Випромінювання впливає на кольорові пігменти таким чином, що гранули починають розкриватися і виводяться за допомогою лімфатичної системи зі шкіри. Навколишні тканини при цьому не ушкоджуються, від процедури до процедури макіяж поступово блідне, залишаючи рівну здорову шкіру. Насправді лазерна процедура видалення перманентного макіяж а є досить болючою, тому варто до цього підготуватися. Звертайтеся тільки до кваліфікованих фахівців, які працюють на сучасній і якісній техніці.
2
Наступний метод видалення перманентного макіяж а заснований на впливі хімічних препаратів (PM Remover). Даний препарат вводиться під шкіру спеціальними голками, приєднує хімічно до себе фарбувальний пігмент і виводить його з організму людини. Процедура є найбільш дорогої, ніж лазерне видалення, і болючою. Тому її повинні виробляти виключно фахівці, які мають професійну ретельну підготовку і досвід.
3
Найчастіше після видалення перманентного макіяж а, мають місце побічні дії та ускладнення: гематоми, набряки, ефекти тимчасової епіляції, фотосенсибілізація, гіперемія, тимчасове посилення кольору, при неправильному проведенні видалення - опіки. Між процедурами дотримуйтесь інтервал в один-два місяці. Кількість відвідувань салону повністю залежить від початкового кольору макіяж а і необхідного ступеня виведення пігменту. Найдовше видаляються коричневі фарбувальні речовини.