Як вибрати звукову доріжку. Як включити іншу звукову доріжку.

Багатьом знайома ситуація, коли ви завантажили фільм, але з незрозумілої причини герої, не виправдовуючи очікування, говорять між собою мовою авторів кінострічки. Або, навпаки, ви вчите мову і хочете закріпити знання переглядом фільмів і серіалів на мові оригіналу, але чуєте тільки переклад. В таких випадках потрібно правильно вибрати звукову доріжку.
Інструкція
1
Для того щоб вибрати звукову доріжку в одному з найпоширеніших медіаплеєрах - The KMPlayer, під час твори натисніть у вікні правою кнопкою мишки і в меню виберіть пункт «Аудіо». У випадаючому списку переходите на строчку «Вибір потоку» і в меню побачите все знаходяться в відеофайлі звукові доріжки. Коли ви перейдіть на іншу аудіо-доріжку, герої фільму відразу ж заговорять на обраною мовою.
2
Якщо ви вважаєте за краще дивитися кіно за допомогою плеєра VLC, вибрати звукову доріжку можна, зайшовши в меню «Аудіо». Серед інших пунктів вибираєте "Audio Track" і у випадаючому меню побачите перелік всіх доступних аудіо-доріжок. Вибір потрібної звукової доріжки здійснюється простим кліком мишки на її назві.
3
Аналогічним способом можна вибрати звукову доріжку в широко поширеному плеєрі Media Player Classic. Після запуску програми зайдіть в меню "Play" (Відтворення) і виберіть пункт "Audio". У підменю ви побачите список доступних звукових доріжок, які можете перебрати по черзі, поки не знайдете аудіо-доріжку з потрібним вам мовою.
Корисна порада
Плеєр Media Player Classic не варто плутати зі стандартним плеєром Windows Media, який встановлюється в операційну систему за замовчуванням. На жаль, можливості вибрати звукову доріжку в Windows Media немає, але є інші функції, наприклад, з копіювання музики з компакт-дисків і запису медіа-файлів на оптичні носії