Чому болять ноги.

Біль в ногах виникає з різних причин. Це може бути втома після важкого трудового дня або яке-небудь захворювання, яке вимагає обов'язкового лікування.

Першою причиною є атеросклероз артерій, що супроводжується хворобливими скороченнями і судомами в області ікри. Як правило, біль з'являється під час ходьби, бігу, підйому по сходах. Але може виникнути навіть у стані спокою (під час сну або відпочинку).

Ендартеріїт являє собою запальний процес, який відбувається в артеріальних тканинах. Дане захворювання характеризується гострими болями в ікрі і стопі, онімінням гомілковостопного суглоба. Після відпочинку біль вщухає, але при ходьбі з'являється знову.

При артрозах і артритах під час ходьби виникають напади гострого болю, відчуття викручування суглобів, з'являються припухлості та почервоніння зони ураження.

Тромбофлебіт характеризується пульсуючим болем в литкового м'яза, що супроводжується набряком, почервонінням, печіння і ущільненням вен.

Наступним захворюванням, що викликає біль в ногах, є остеопороз. Це хвороба літніх людей, яка виникає через вимивання кальцію з кісток організму. При ньому виникають сильні болі литкового частини і судоми ніг.

Також біль може стати наслідком розвитку цукрового діабету. Такі болі супроводжуються поколюванням, набряком, онімінням ніг. В гомілки може з'явитися свербіння і лущення шкіри.

При подагрі виникає гострий біль пульсуючого характеру в області великого пальця ноги. Як правило, він червоніє, опухає і стає гарячим на дотик.

Стріляючі болю в ногах з'являються при попереково-крижовому остеохондрозі, тому необхідно скоротити рухливість і виключити різкі рухи корпусу.

Плоскостопість приводить до появи хворобливих відчуттів від тривалої ходьби або незручного взуття. Доцільно робити спеціальні вправи і відмовитися від взуття на високому каблуці або занадто тісних туфель.