Чому не гріє пічка.

Далеко не всі автовласники періодично перевіряють стан опалювальної системи свого автомобіля. Але якщо настали холоди, прийшов час включати грубку, а вона не працює, можна спробувати розібратися самостійно або відразу звернутися в сервіс.
Для початку необхідно перевірити систему опалення в цілому. Конструкція грубки в автомобілі складається з таких елементів: - радіатор; - повітроводи; - електровентилятор; - патрубки для циркуляції рідини; - керуючі повітряні заслінки; - кран для регулювання потоку жідкості.Еслі видимих пошкоджень виявлено не було, то, можливо, грубка перестала працювати через завоздушіванія системи охолодження після заміни антифризу. У цьому випадку слід на холодному двигуні (на заведеному небезпечно) скрутити кришку з радіатора і прокачати систему руками, стискаючи і розтискаючи шланги. Оскільки відразу позбутися завоздушіванія не вдасться, слід завести мотор (закрутивши попередньо кришку радіатора), дати йому попрацювати пару хвилин і, охолодивши його, повторити процедуру і долити антифриз. Втім, і сам антифриз може бути неякісним, що призводить до поломки термостата і, як наслідок, забруднення радіатора. Нестабільна робота опалювальної системи нерідко пов'язана і з відсутністю або сильним забрудненням салонного фільтра. Таке забруднення призводить до проникнення в мотор частинок пилу і бруду, які при попаданні в радіатор забивають його, що перешкоджає циркуляції потоку гарячого повітря. Відсутність або поломка фільтрів і забруднення радіатора нерідко призводять і до збоїв в роботі кондиціонера і, як наслідок, неприємного запаху в салоні автомобіля. Так що якщо грубка не працює, а в салоні коштує задушливий гнильний запах, подбайте про заміну фільтрів та очищення радіатора. Якщо радіатор вашого авто повністю покритий брудом, потік або навіть згнив, то ремонт буде дорогим, тим більше, що в цьому випадку краще довіритися професіоналам. А щоб опалювальна система і система охолодження працювали стабільно і не вимагали великих матеріальних витрат, необхідно проводити профілактичні заходи не рідше одного разу на рік.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CLI5ymMRQPY
Працююча грубка в автомобілі - гарантія комфорту в салоні в холодну пору року, що особливо актуально для нежаркого російського клімату. Вихід з ладу опалювальної системи може зробити неможливою поїздку взимку, тому важливо знати причини, з яких може відбутися поломка, щоб не допустити її.
Вважається, що пічка працює нормально, якщо при температурі мінус 25оС «за бортом» в салоні автомобіля повітря прогрівається до + 16оС (внизу) і до +10 (угорі) за 10-15 хвилин роботи двигуна. При цьому у задніх сидінь температура повинна піднятися до + 15оС. Якщо подібних результатів при працюючому двигуні досягти в зазначений термін не вдається, значить, пора придивитися до можливих причин ненормальної роботи системи опалення. Чому ж пічка стала працювати гірше?

Печной радіатор і повітряна пробка

Одна з можливих причин поганої роботи опалювальної системи - засмічення салонного фільтра. В результаті пічної радіатор може забиватися різного роду сміттям (наприклад, пухом, дрібним листям, пилом, комахами тощо), що призводить до зниження ефекту тепловіддачі. Тому огляньте фільтр і при необхідності замініть. Є і ще одна причина неякісної роботи радіатора грубки, яка полягає в попаданні туди різного роду герметиків, якими ви, можливо, колись намагалися усунути невелику текти в системі охолодження. Справа в тому, що в пічному радіаторі дуже вузькі трубки, і герметик забиває не тільки місця протікання охолоджуючої рідини, а й трубки радіатора. У подібному випадку можна спробувати промити систему охолодження спеціальними складами, - якщо не вийде, то, на жаль; доведеться міняти пічної радіатор. У майбутньому, якщо виникне необхідність в усуненні течі за допомогою герметиків, потрібно просто закрити кран отопітеля.

Термостат і антифриз

Поломка термостата також призводить до неефективної роботи автомобільної грубки. При виході з ладу даного елемента охолоджуючої системи антифриз (або вода) «ходить» по великому колу, тому термостат постійно відкритий. Непрямий доказ несправності термостата - дуже повільний прогрів двигуна (особливо при негативних температурах). Виходу термостата з ладу може «сприяти» неякісний антифриз, - придбання дешевого продукту в кінцевому підсумку веде до додаткових витрат. Найпоширенішою причиною неефективної роботи грубки є непрацюючий кран отопітеля, - така несправність характерна для російських «класичних» авто типу ВАЗ2101-07. Кран може не працювати і через поломку тяг, що йдуть до нього з салону. Наявність повітря в системі охолодження також призводить до поганої роботи обігрівача. Уникнути попадання повітря в систему можна в ході заміни антифризу. Перед тим, як залити нову охолоджуючу рідину, поставте авто з невеликим (градусів 10) ухилом назад (задні колеса знаходяться трохи нижче передніх). Антифриз необхідно заливати тонкою цівкою.