Як поставити таймер на комп'ютері. Як поставити комп'ютер на таймер.

Таймер на комп'ютері - вкрай зручна річ, якщо ви любите, наприклад, засипати під музику, або, йдучи з дому, поставили на закачку нове кіно і не хочете залишати комп'ютер довго включеним після закінчення скачки. Багато розробники комп'ютерного софта давно зрозуміли зручність функції таймерів і постачають ними деякі програми. Однак за допомогою спеціальних утиліт існує можливість не тільки поставити таймер на комп'ютері, але і планувати куди складніші дії, ніж просте вимкнення.
Інструкція
1
Програм-таймерів або будильників, як їх часто називають, існує дуже багато: ByAlarm, LullSoft EasySleep, AutoShutdown Pro, Доброго ранку! Один з таких таймерів - багатофункціональна утиліта PowerOff. Крім широкого функціоналу програма має ще два вагомих плюса: вона безкоштовна і проста в управлінні. З її допомогою можна поставити таймер на комп'ютері, що спрацьовує практично від будь-яких змін, що відбулися в системі. Вам потрібно тільки вказати якийсь критичний межа спрацьовування таймера. Програма не вимагає установки: просто скачайте її в архіві, розпакуйте і запустіть.
2
Щоб поставити таймер, що спрацьовує по настанню певного часу, у верхній частині вікна програми поставте галочку біля поля «Час спрацювання». Введіть час в форматі ГГ: ХХ, можна також вказати секунди, якщо необхідна надточних. Нижче виберіть, яку дію має вчинити комп'ютер по його настанні: вимикання, перезавантаження, перехід в сплячий режим або інше.
3
Дуже зручна можливість програми - поставити таймер на спрацьовування в залежності від відтворення музики. Для цього потрібно просто вкажіть кількість треків, які будуть відтворені до спрацьовування таймера, і виберіть відповідну поведінку комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f2UEzIkYXZQ