Як замінити автомобільні диски.

Для того, хто прагне підтримувати свій автомобіль в хорошому стані, немає дрібниць. Вибір запчастин і аксесуарів для машини дуже важливий, адже від нього залежить безпека авто і його зовнішній вигляд. Однак не всі автолюбителі знають, як правильно підбирати або використовувати ту чи іншу деталь. Наприклад, які автомобільні диски віддати перевагу і як їх встановити.
Вам знадобиться
  • - диски;
  • - домкрат;
  • - балонний ключ.
Інструкція
1
Визначтеся з діаметром майбутніх дисків. Сьогодні найбільшого поширення набули диски , що мають діаметр від 13-ти до 16 дюймів. Можна встановити диски з більшим діаметром, щоб підвищити керованість автомобілем і швидкість їзди. При це треба пам'ятати, що при установці дисків зі сталі маса шасі збільшується, а це не дуже добре. Легкосплавні диски мають меншу масу і тому не впливають на вагу шасі.
2
Вибираючи ширину обода потрібно ґрунтуватися на тому, що він може бути вже профілю не більше ніж на тридцять відсотків. Занадто вузькі або занадто широкі диски роблять автомобіль менш маневреним і негативно впливають на швидкість. При розрахунку вильоту колесо треба виходити з забезпечення кращої керованості машини і її оптимальної стійкості. Для кожного авто існують свої показники, які обов'язково треба враховувати при виборі дисків.
3
Ніколи не міняйте діаметр дискового отвори при невідповідності штатного розташуванню. Це може бути спеціальним ходом виробника для оптимізації продукції, а не браком. Щоб встановити такі диски на свій автомобіль, використовуйте додаткові перехідні кільця потрібного діаметру.
4
Щоб не помилитися при купівлі диска у виборі потрібного діаметру і правильного розташування отворів, попередньо треба зняти мірки. Якщо ви хочете провести заміну старого штампованого диска на легкосплавний диск, використовуйте більш довгі болти і гайки, бо такий новий диск буде мати більшу товщину, ніж стандартний. Не варто забувати, що нештатний виліт колеса здатний нанести автомобілю шкоду, тому це треба робити лише у виняткових випадках.
5
Для того, щоб замінити диски (для простоти будемо вважати, що ви вже відвідали шиномонтаж, де на нові диски наділи шини), поставте автомобіль на ручник і на передачу. Послабте болти, якими кріпиться диск за допомогою балонного ключа.
6
Поставте домкрат боку, де будете міняти диск. Викриття болти, якими кріпиться диск. Зніміть диск з маточини. Встановіть новий диск, потрапивши в дві напрямні. Закрутіть болти. Опустіть машину і переходьте до наступного диску. Повторіть операцію стільки разів, скільки дисків ви хочете замінити.