Як зібрати пк.

Багато користувачів перестали гнатися за постійно зростаючими вимогами комп'ютерних ігор і сьогодні користуються комп'ютерами, які кілька років тому вважалися останнім словом техніки, як великим медіа-програвачем, щоб дивитися кіно, слухати музику в інтернеті. Але будь-які речі застарівають, мікросхеми перегорають і ламаються, і тому не виключена ситуація, коли через деякий час, щоб оживити комп'ютер, вам доведеться перебирати всі комплектуючі своїми руками, а, може бути, і зібрати ПК «з нуля» самостійно.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка, термопаста
Інструкція
1
Для того щоб зібрати ПК, підготуйте маленьку хрестову викрутку і термопасту. Покладіть на рівну горизонтальну поверхню системну плату. Встановіть на неї процесор, дотримуючись відповідність його контактів і гнізд слота. Зверху видавіть на нього невелику краплю термопасти. Також розмажте термопасту по нижній підошві радіатора, після чого закріпіть кулер спеціальними зажимами або замками.
2
Помістіть зібрані деталі в системний блок. Встановіть оперативну пам'ять і відеокарту. Підключіть до материнської плати дроти від блоку живлення і не забудьте підключити живлення до кулера. Поєднавши дроти, що йдуть від системного динаміка і від кнопки "Power" на корпусі з призначеними контактами материнської плати, включите комп'ютер. Якщо ви почуєте короткий звуковий сигнал і побачите на екрані монітора початок завантаження, значить, все було зібрано правильно, і комплектуючі не конфліктують між собою.
3
Встановіть в системний блок і підключіть спеціальними кабелями жорсткі диски IDE або SATA-інтерфейсів, а також приводи компакт- та інших видів накопичувачів. Рівномірно розмістіть на материнській платі інші комплектуючі: мережну карту, звукову карту, RAID-контролер і т.д. Підключіть живлення до всіх компонентам і включіть комп'ютер. Якщо все жорсткі диски визначилися правильно, і завантаження призупинилася через відсутність операційної системи, далі можна починати її установку.
4
Для установки операційної системи рекомендуємо скористатися готовими збірками з попередньо встановленими паками драйверів і наборами найпоширеніших програм. Тим самим ви значно заощадите час, налаштовуючи комп'ютер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7vr3HZQl1wk