Як намалювати родовідне дерево.

Знати історію своєї сім'ї завжди цікаво. Ще цікавіше намалювати родовідне древо . Це буде приємним сюрпризом всім вашим родичам. Ви можете звернутися до професіоналів, а можете спробувати намалювати таке древо самі, заощадивши гроші і отримавши чимало задоволення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - фото родичів.
Інструкція
1
З'ясуйте історію своєї родини, знайдіть всі збережені фотографії або портрети предків. Знайдіть красиву картинку, на якій зображено розлогі дерева. Такі малюнки можна знайти в Інтернеті - це може бути і фото, і репродукція, і графічне зображення. Виберіть те, що вам сподобається і що підійде для ваших цілей.
2
Підготуйте фотографії своїх родичів. Якщо ви будете малювати електронне генеалогічне древо , завантажте фотографії в комп'ютер. Старі фото треба відсканувати, а портрети сфотографувати цифровим фотоапаратом. Якщо у вас немає зображення якого-небудь родича, а ви хочете, щоб він був присутній на вашому генеалогічному дереві, намалюйте замість нього красивий лист дерева і напишіть ім'я, по батькові та прізвище, якщо вони вам відомі. Можете залишити цей лист порожнім в надії, що з часом дізнаєтеся ім'я цього предка.Сделайте до кожного наявного фото підпису, вказавши прізвище, ім'я та по батькові, рік і місце народження родича, а також інформацію про те, ким він вам доводиться. Ви можете зробити будь-які цікаві написи про історичні події, в яких ця людина брав участь, вказати зв'язку з дворянством, купецтвом, селянством і так далі - все, що вам відомо
3
Додайте фотографії на дереві, використовуючи будь-яку графічну програму, яка вам подобається. Простягніть уздовж дерева символічну шкалу часу. Враховуйте її при розміщенні фотографій - це може показати розвиток вашого роду. На верхівку дерева помістіть герб вашої сім'ї, якщо він у вас є. При відсутності герба ви можете придумати його самі або замовити в спеціальній фірмі. У підставі древа напишіть коротку історію роду або дайте посилання на ваші сімейні персональні сайти, якщо такі є.
4
Ваше родовідне древо готово. Додайте його на своєму сайті або просто зберігайте в комп'ютері. При бажанні ви можете роздрукувати ваш малюнок за допомогою кольорового принтера і визначити його в красиву папку з написом. Він буде гарним подарунком вашим рідним чи друзям, яким цікава історія вашого роду.