Як налаштувати пошту на комп'ютері.

У більшості користувачів інтернету зареєстровано кілька ящиків електронної пошти для різних цілей. При цьому одні воліють працювати з поштою, користуючись онлайн інтерфейсом серверів, а інші люблять, коли листи з усіх ящиків зберігаються в одному місці на жорсткому диску комп'ютера.
Інструкція
1
Комп'ютерні програми, які дозволяють працювати з електронною поштою, називаються поштовими клієнтами. Програм подібного роду існує досить багато. Серед них є як широко відомі потужні рішення: The Bat! або MS Outlook, так і менш поширені програми: Becky Internet Mail, FoxMail, Mozilla Thunderbird, Si.Mail та інші. Який з даних програм користуватися, ви можете вибирати самостійно. Ми далі розповімо, як налаштувати пошту на комп'ютері на прикладі MS Outlook, оскільки поширена дана програма нітрохи не менше, ніж сама операційна система Windows.
2
Запустивши програму, зайдіть в меню «Сервис» - «Облікові записи електронної пошти" і виберіть "Додати новий обліковий запис». Далі вкажіть тип сервера, з яким працюватиме поштовий клієнт. Щоб дізнатися дані настройки слід зайти в розділ онлайн довідки поштової скриньки, присвячений налаштуванні клієнтів. Всю інформацію по серверам, а також методам шифрування і іншим налаштувань, які знадобляться далі, слід брати звідти.
3
У наступному вікні налаштувань заповніть запропоновані поля: логін і пароль для доступу до поштової скриньки, адреси серверів вхідної та вихідної пошти, використовувані порти, способи шифрування і інші настройки при необхідності. Перевірити правильність введених даних і зазначених налаштувань можна, натиснувши кнопку «Перевірка облікового запису". Якщо все було заповнене правильно, переходите до наступного вікна і натисніть «Готово».
4
Таким чином, ви створили один електронний ящик. Він з'явиться в головному вікні програми зліва. Якщо також потрібно працювати з кореспонденцією з інших ящиків, повторіть пункти 2 і 3 для кожного з них.
Не кожен користувач інтернету любить читати листи за електронного ящика на онлайн-інтерфейсі поштового сервера. Іноді набагато зручніше і ефективніше переглядати вхідні і вихідні повідомлення за допомогою спеціальних програм, званих «поштові клієнти».
Інструкція
1
Завдяки інтенсивному розвитку програмного забезпечення розроблено чимало поштових клієнтів, які враховують найрізноманітніші побажання користувачів. Однак настройка пошти для всіх поштових клієнтів проходить майже однаково, у тому числі для «Microsoft Outlook».
2
Щоб включити дане програмне забезпечення на вашому комп'ютері, підключіться до інтернету і активуйте будь-який інтернет-браузер. Завантажте з сайту з безкоштовними програмами для Microsoft Office поштовий клієнт Microsoft Outlook і встановіть його на свій комп'ютер.
3
Активуйте Microsoft Outlook. Коли на екрані з'явиться головна сторінка програми, знайдіть в розділі «Сервіс» у верхній частині вікна пункт «Облікові записи для електронної пошти». У списку виберіть варіант додавання нового облікового запису.
4
Зайдіть в розділ поштової скриньки, присвячений онлайн-довідці, і знайдіть пункт про настройку поштових клієнтів. Скопіюйте інформацію про тип сервера і вставте його у вікно з додаванням облікового запису.
5
Натисніть на наступну вкладку для налаштувань, де ви побачите кілька осередків для додаткової інформації по вашому електронного ящика. Заповніть своє ім'я (логін) і пароль, а також адреси серверів для вихідних і вхідних повідомлень, назви використовуваних портів і способи шифрування, використовуючи дані з розділу налаштувань в онлайн-довідці.
6
Натисніть на функцію «Перевірка облікового запису», щоб уточнити правильність введених вами даних та інформації з налаштування. Коли перевірка завершиться, виберіть наступне вікно і натисніть на «Готово».
7
Створений вами електронний ящик з'явиться в лівій колонці головного вікна програми Microsoft Outlook. Якщо ви захочете активувати електронну пошту іншого сервера або декількох серверів, повторіть весь процес для кожного з поштових скриньок окремо.