Як включити журнал. журнал windows 7 Як викликати.

Служба Wins в операційній системі Microsoft Windows 7 відповідає за ведення журналу подій (events), до яких відносяться будь-які випадки, що вимагають створення повідомлень для користувачів.
Вам знадобиться
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows 7 і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції включення журналу подій служби WINS.
2
Розкрийте посилання «Адміністрування» подвійним кліком миші і виберіть вузол WINS.
3
Викличте контекстне меню знайденого елемента кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
4
Виберіть вкладку «Додатково» діалогового вікна властивостей і застосуєте прапорець Наполі «Заносити події в журнал подій Windows».
5
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди або поверніться в головне меню "Пуск" для виконання альтернативної процедури включення журналу подій.
6
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення mmc для запуску інcтрумента консолі управління.
7
Підтвердіть виконання команди запуску консолі натисканням кнопки OK і вкажіть команду «Додати або видалити оснастку».
8
Вкажіть оснастку «Перегляд подій» в діалоговому вікні диспетчера і підтвердіть процедуру додавання натисканням кнопки «Додати».
9
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження свого вибору і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки OK.
10
Використовуйте одночасне натискання функціональних клавіш Win + R для виклику діалогового вікна "Виконати" і введіть значення eventvwr.msc в поле "Відкрити" для здійснення ще однієї процедури включення перегляду журналу подій.
11
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK і ознайомтеся зі структурою журналів подій в операційній системі Microsoft Windows 7, подразделяющихся на журнали Windows, реєструючі загальносистемні події, і журнали додатків і служб, використовувані програмами для відображення подій, що викликаються їх функціонуванням.
12
Визначте необхідний тип журналу : - додаток; - безпека; - установка; - система; - пересилаються події; - Internet Explorer; - Windows PowerShell; - події обладнання.
Операція трасування записує в файл операційної системи певні SQL-твердження, а також відповідну їм інформацію (плани запитів та очікування подій), яка виконується під час роботи скрипта. Оттрасіровать можна будь-яку довільну сесію в базі Oracle.
Інструкція
1
Перед тим, як запустити трассировку , потрібно включити збір статистики, інакше виникатимуть файли з нульовими часами. Для цього потрібно виконати запит: alter system set timed_statistics = trueЕслі необхідно запустити трассировку в поточній сесії, то параметр system слід замінити на session.
2
Переконайтеся, що атрибут максимального розміру файлу дампа має достатнє значення. Для цього виконайте відповідний SQL-запит: SELECT value FROM v $ param p WHERE name = 'max_dump_file_size'Значеніе $ param можна виставляти як на рівні БД (alter system), так і на рівні сесії (alter session).
3
Потім ідентифікуйте сесію, яка потребує трассировке. Для цього дізнайтеся первинні значення стовпців: SELECT sid, serial # from v $ system WHERE критерии_отбора_для_трассировки
4
Для запуску трасування необхідно встановити подія 1046 у відповідній сесії. Запустіть процедуру sys.dbms_system.set_ev, а потім передайте отримані значення sid і serial як цілочисельні параметри: BEGIN sys.dbms_system.set_ev (sid, serial #, 10046, 8, ''); END
5
Для вимикання трасування змініть значення рівня події 10046 з 8 до 0.
6
файлі трасування з'являється в директорії дампов бази Oracle (Oracle/admin/databaseSID/udump). Ім'я цього файлу містить ідентифікатор процесу ОС, в якому була проведена операція, а розширення - .trc. Для того щоб обробити інформацію в читабельний вигляд обробіть файлі трасування в утиліті tkprof: cd C: ORACLEadmindatabaseSIDudumptkprof файл.trc output = мой_файл.prfВ обробленому файлі буде приведений список всіх команд, які були виконані під час сесії.
Корисна порада
Мінімальний рівень для виконання команди 10046 - 1, а максимальний - 12, при якому додаються значення всіх пов'язаних з процесом змінних, а також інформація про очікування.