Як змінити ключ мережі. Як змінити тип підключення.

Необхідність захисту бездротового з'єднання не викликає сумнівів ні у одного користувача. Ключ безпеки служить основним інструментом у виконанні такого захисту. Тому зміна ключа безпеки бездротової мережі заслуговує самого серйозного ставлення.
Вам знадобиться
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції настройки ключа безпеки бездротової мережі.
2
Введіть значення «мережа» в полі рядка пошуку і натисніть кнопку «Знайти» для підтвердження виконання команди.
3
Вкажіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом» і перейдіть в пункт «Створення підключення або мережі».
4
Розкрийте посилання «Налаштування мережі» і вкажіть команду «Далі» для запуску інструменту «Майстер налаштування мережі».
5
Переконайтеся в тому, що зрозумілі відмінності між трьома основними методами шифрування даних, застосовуваними в бездротових з'єднаннях: - WPA або WPA2 (захищений доступ Wi-Fi) - забезпечує шифрування при обміні даними між пристроєм і точкою доступу з використанням ключа безпеки , що представляє собою парольний фразу; - Wired Equivalent Privacy (WEP) - не рекомендований застарілий метод захисту, підтримуваний ранніми версіями обладнання; - протокол 802.1х - застосовується в корпоративних мережах.
6
Вкажіть бажані значення імені мережі і пральний фрази ключа безпеки у відповідних полях вікна майстра налаштування і застосуйте прапорець на полі «Подключаться автоматично».
7
Виберіть пункт «WPA2-Personal (Рекомендується)» в випадаючому списку «Рівень безпеки» і вкажіть «AES (Рекомендується)» в спадному меню «Тип шифрування».
8
Натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору і виконайте подальші рекомендації майстра.
9
Вкажіть команду «Підключитися до бездротової мережі вручну» і виконайте натиснення кнопки «Далі» при необхідності використання WEP методу шифрування.
10
Скористайтеся опцією WEP в розділі «Тип безпеки» в діалоговому вікні інформації про бездротової мережі і вкажіть необхідні значення у відповідних полях.
11
Підтвердіть свій вибір натисненням кнопки «Далі» і скористайтеся опцією «Змінити параметри підключення».
12
Перейдіть на вкладку «Безпека» нового діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі «Загальний» в групі «Тип безпеки».
13
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки «Закрити».