Як заливати файли на хостинг.

Хостинг це сервіс, який розміщує сайт на своєму сервері. Він надає дисковий простір для файлів сайту, цілодобовий доступ до інтернету і необхідні програми для функціонування сайту.
Вам знадобиться
  • комп'ютер підключений до інтернету, хостинг, браузер, Total Commander
Інструкція
1
Панель управління більшості хостингів оснащена файл-менеджером, який дозволяє завантажувати файли на хостинг прямо зі сторінки в браузері. Для цього виберіть в головному вікні панелі управління хостингу "Файловий менеджер" і перейдіть за посиланням. Перед вами відкриється вікно, в якому будуть відображені ваші директорії на хостингу. Перейдіть в папку public_html і натисніть на кнопку "Завантажити". На екрані відобразитися вікно вибору файлу для завантаження з вашого комп'ютера. Виберіть файл, який ви хочете залити на хостинг і натисніть кнопку "Закачати". Таким способом ви можете без запуску додаткових програм завантажити декілька файлів, але за рідкісним винятком, файл-менеджери хостерів не підтримують завантаження директорій. Завантажувати кількість файлів, кількість яких обчислюється сотнями, таким способом дуже незручно і трудомістко.
2
Ви можете вийти з положення, попередньо поміщаючи директорії або велика кількість файлів в архіви. Більшість хостерів підтримують упаковку і розпаковування архівів найпоширеніших форматів, таких як: tar, tar.gz, tar.bz2, zip і rar. Для цього створіть на своєму комп'ютері архів в одному з цих форматів і завантажте його в потрібну директорію на хостингу як один файл. В файловому менеджері хостингу відзначте завантажений файл, встановивши поруч з його ім'ям відповідний прапорець, і натисніть в меню посилання "Розархівувати". На екрані з'явиться вікно, в якому виберіть в яку папку на хостингу розпакувати архів і натисніть OK. Таким способом ви можете залити на хостинг упакований движок сайту цілком і, натиснувши "Розархівувати", розгорнути його на хостингу.
3
Щоб легко заливати велику кількість файлів, потрібно скористатися доступом по FTP. Підключитися до FTP-сервера хостингу можна за допомогою спеціальних програм - FTP-клієнтів або просто за допомогою поширеного файлового менеджера - Total Commander. З його допомогою ви зможете заливати велику кількість файлів на хостинг без архівації. Зберігши настройки підключення по FTP, вам більше не знадобитися заходити в панель управління хостингу кожен раз, коли ви захочете відправити нові файли.
4
Щоб підключитися до FTP-сервера хостингу, запустіть Total Commander. Клікніть в головному меню по "FTP" і натисніть пункт "Помилка з'єднання з FTP-сервером". На екрані з'явитися вікно, в якому відображено список всіх доступних підключень по FTP. Натисніть кнопку "Додати" і у вікні введіть ім'я з'єднання, яке буде відображатися в списку підключень, потім у відповідні поля адресу FTP-сервера, логін і пароль для підключення по FTP. Якщо ваш хостер вимагає використовувати пасивний режим для обміну по FTP, встановіть відповідний прапорець. Натисніть кнопку OK. Клікніть два рази по створеному підключенню в списку.
5
Після підключення в одному з вікон Total Commander відкриється вміст вашої директорії на хостингу. Щоб залити файли, просто скопіюйте їх в це вікно, також як і при простому копіюванні файлів на комп'ютері. Копіюючи файли з вікна FTP-підключення, ви можете завантажувати файли з хостингу назад на комп'ютер. Аналогічно звичайним операціям в Total Commander, ви можете перейменовувати, видаляти і змінювати права файлів, розташованих на хостингу.
Корисна порада
Дані для підключення до FTP-сервера надає хостинг. У більшості випадків вони відправляються на вашу електронну пошту відразу після реєстрації. Якщо ви не можете знайти ім'я сервера, логін і пароль для підключення, зверніться в службу технічної підтримки вашого хостингу для їх отримання.
Як тільки закінчується робота по створенню сайту на локальному комп'ютері, програміст або веб-дизайнер приступає до наступного кроку. Він копіює всі файли і папки на віддалений сервер за допомогою ftp-протоколу. Ftp стає невід'ємною частиною при розробці та розкрутці сайтів.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення "FileZilla".
Інструкція
1
Для того, щоб перенести сайт з комп'ютера на віддалений сервер необхідно мати в наявності ftp-клієнт від виробника FileZilla. На сьогоднішній день цей ftp-клієнт є одним з кращих серед безкоштовних продуктів. Тому, починаючи роботу з копіювання файлів сайту на сервер, зупиніть свій вибір саме на FileZilla. Встановіть цей ftp-клієнт і запустіть його.
2
Натисніть меню "Файл" - виберіть пункт "Менеджер сайтів". У вікні, необхідно вказати реєстраційні дані, які ви отримали при покупці доступу до сервера: - "хост" - в цьому полі необхідно вказати IP сервера; - в поле "Користувач" вкажіть свій нік, а в поле "Пароль" вкажіть пароль; - із списку "Тип входу" виберіть "Нормальний" і натисніть кнопку "З'єднатися".
3
Після з'єднання з ftp-сервером відбудеться завантаження директорій: в лівій частині вікна програми знаходяться ваші файли, а в правій частині - файли вашого сервера. Знайдіть на сервері папку public_html. У цю папку вам необхідно скопіювати всі файли і папки вашого сайту: - в лівій частині вікна виберіть всі файли, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A; - натисніть на виділені файли правою кнопкою миші і виберіть пункт "Завантажити" .Як правило, файли завантажуються близько 10-15 хвилин. В цей час можна ознайомитися з документами хостингу і прочитати у файлі ReadMe.txt про те, які права доступу необхідно виставити на всі файли сервера.
4
Після завершення завантаження файлів, зверніть увагу на 3 вкладки внизу сторінки, вони відображають стан передачі файлів на сервер. Якщо в заголовку вкладки "Невдалі передачі" вказана будь-яка цифра крім 0, то необхідно заново передати ці файли.После виконання цих дій виділіть всі файли в правій частині вікна програми - натисніть на ці файли правою кнопкою миші - виберіть пункт "Права доступу до файлу" . Введіть цифрове значення, наприклад, 777 або 755. За замовчуванням більшість серверів автоматично виставляє значення 755.