Як поміняти прошивку на плеєрі. програмне забезпечення плеєра.

Деякі фірми, що виготовляють mp3-плеєри, випускають нові версії програмного забезпечення. Їх основна мета - виправити помилки, знайдені в попередніх прошивках. Іноді оновлення ПЗ може додати пристрою додаткові функції.
Вам знадобиться
  • - Custom Updater;
  • - файл-прошивка;
  • - Flasher.
Інструкція
1
Пам'ятайте про те, що перепрошувати плеєр має сенс тільки в тому випадку, якщо ви спостерігаєте збої в його роботі. Знайдіть і скачайте програму, необхідну для оновлення програмного забезпечення плеєра. Краще використовувати утиліти, пропоновані фірмами-виробниками. Це позбавить вас від можливих проблем.
2
Оберіть версію прошивки. Зазвичай офіційне ПО також можна завантажити з сайту виробника. Дані файли мають дозвіл bin або rfw. Найчастіше для оновлення прошивки використовують програми Flasher і Customer Updater. У вашому випадку може знадобитися інше додаток.
3
Увімкніть mp3-плеєр і переведіть його в режим оновлення програмного забезпечення. Для цього використовуйте вбудоване меню пристрою. Іноді цей процес здійснюється через програму. Підключіть пристрій до комп'ютера. Для цього використовуйте стандартний кабель, що сполучається з роз'ємом USB.
4
Запустіть програму і виберіть меню Update Firmware або «Оновлення програм». Виберіть попередньо скачаний файл і натисніть кнопку Update або Start. Дочекайтесь появи вікна, який повідомляє про успішне завершення процесу. Іноді в процесі перепрошивки плеєр може кілька разів перезавантажитися. Ні в якому разі не відключайте обладнання від комп'ютера. Даний процес може зіпсувати пристрій.
5
Якщо прошивка виявилася невдалою, то спробуйте використовувати іншу версію програмного забезпечення. В ідеалі, краще скачати з сайту ту версію, яка була встановлена спочатку. Це допоможе повернути плеєру робочий стан. Пам'ятайте про те, що всі дані будуть видалені в процесі прошивки. Це стосується не тільки збережених аудіофайлів, а й додаткових змін, внесених до програми пристрою.
Корисна порада
Обов'язково створіть архів поточного стану mp3-плеєра. Це допоможе швидко відновити його початковий стан.