Як прошити плеєр nexx.

Більшість mp3- плеєрів успішно піддаються процесу прошивки. Це допомагає підвищити стабільність роботи пристрою, додати певні функції і навіть відновити пристрій, якщо воно перестало працювати.
Вам знадобиться
  • - MPTool.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно прошити mp3-плеєр фірми nexx, то спочатку скачайте програму-прошівальшік і відповідну версію програмного забезпечення. Для цього відвідайте ресурс http://www.nexxdigital.ru/support/firmware, виберіть потрібну модель і виконайте завантаження.
2
Розпакуйте викачаний архів в окрему папку. Підготуйте ваш mp3-плеєр до прошивці. Повністю зарядіть пристрій і підключіть його до комп'ютера. Для цього використовуйте кабель, що сполучається з роз'ємом USB.
3
Відкрийте вміст каталогу, в який ви розпакували скачаний архів з програмою. Запустіть файл Factory4.exe і дочекайтеся відкриття вікна програми MPtool. Натисніть на корпусі плеєра кнопку Menu і виберіть режим роботи MSC. Через деякий час в першому віконці програми повинен з'явитися жовтий круг.
4
Натисніть кнопку Firmware Feature, розташовану в правій частині робочого вікна. Зачекайте, поки завершиться очищення вашого mp3-плеєра. Пам'ятайте про те, що всі дані будуть видалені, тому заздалегідь подбайте про їх збереження.
5
Прошивка плеєра буде автоматично змінена на ту версію, яка знаходиться в папці з програмою. Якщо ви хочете встановити іншу версію програмного забезпечення, то замініть файли з розширенням .bin на відповідні файли інший прошивки. Після завершення процесу у вікні програми MPtool буде відображатися зелена галочка.
6
Закрийте програму і виконайте безпечне вилучення mp3-плеєра. Перезавантажте пристрій і перевірте його працездатність. Якщо при спробі скопіювати інформацію на плеєр з'являється помилка, то відформатуйте карту пам'яті цього пристрою. Підключіть його до комп'ютера і відкрийте меню «Мій комп'ютер». Клацніть правою кнопкою миші по іконці плеєра і виберіть пункт «Форматувати». Використовуйте файлову систему FAT16. У Windows XP вона називається просто FAT.