Як підключати материнську плату.

Перше, що необхідно зробити при ручній збірці домашнього комп'ютера - підключити материнську плату, процесор і кулер і вже потім встановлювати жорсткі диски, різні приводи та інші пристрої для комфортної роботи. І якщо про те, як підключати до комп'ютера додаткове обладнання, написані відповідні інструкції, то на те, як підключати материнську плату, слід зупинитися докладніше.
Інструкція
1
Покладіть материнську плату на рівну, тверду, горизонтальну поверхню. Перше, що слід встановити на неї - це процесор і кулер. Центральний процесор встановлюється таким чином, щоб всіма вусиками, розташованими знизу, він чітко збігався з отворами слота на материнській платі. З одного або декількох сторін на слоті НЕ БУДЕ отворів - це зроблено спеціально для полегшення установки. Після того, як процесор провалиться в слот, притисніть його за допомогою важеля, що знаходиться збоку. Притискне зусилля не повинно бути занадто великим.
2
Перед тим, як встановити зверху кулер, не забудьте змастити його підошву термопастою. Невелику краплю термопасти також слід видавити на процесор для кращого охолодження під час роботи. Залежно від модифікації кулер кріпиться або спеціальними замками, або зажимами, або гвинтами. Розібратися з ними не складно. Після установки перевірте надійність кріплення кулера.
3
Материнську плату з процесором і кулером можна встановлювати в системний блок. На внутрішній стороні протилежній кришки корпусу розташовуються пластикові кріплення, які повинні збігатися з відповідними отворами системної плати. При правильній фіксації плати на даних кріпленнях будуть чути клацання. Перевірте надійність закріплення материнської плати. Вона не повинна відходити від корпуса або вигинатися.
4
Підключати материнську плату до блоку живлення слід після установки відеокарти і оперативної пам'яті. Оскільки дані пристрої визначаються комп'ютером першими, без них система не завантажиться, і оцінити працездатність материнської плати буде складно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S0UD5f3dgtk