Як зігнати зайву вагу.

Прагнення позбутися зайвої ваги є у багатьох. Але, перепробувавши всілякі дієти, людина через деякий час знову повертається в вихідну форму. Спробуйте знайти гарну фігуру за допомогою кругового тренування, одночасно переглянувши свої гастрономічні звички.
Вам знадобиться
  • -гімнастіческая палиця;
  • - гантелі (починайте з ваги 1,5 - 2 кг).
Інструкція
1
Обов'язково поїжте за годину-півтори перед тренуванням. Постарайтеся вибирати для харчування складні вуглеводи - зерновий хліб, мюслі, макарони з твердих сортів пшениці.
2
В основі занять лежить принцип чергування вправ на верхню і нижню частину тіла. Завдяки цьому починає активніше працювати серце, інтенсивніше розганяючи кров по всьому організму. Під час інтенсивної кругового тренування частота пульсу збільшується до 110-13- ударів в хвилину, що сприяє швидкому спалюванню калорій (за 30 хвилин спалюється від 500 ккал). Більш того, калорії будуть згоряти протягом години після тренування. Якщо у вас слабка фізична підготовка, то виконуйте комплекс в середньому темпі. Робіть вправи без перерви на відпочинок одне за іншим, потім відпочиньте пару хвилин і повторіть ще раз.
3
Встаньте у вихідне положення - ноги на ширині плечей, гімнастичну палицю тримаєте, опустивши руки прямим хватом. На вдиху підтягніть палицю до грудей, при цьому, розвівши в сторони і вгору лікті. На видиху поверніться в початкове положення. Повторіть 20 разів. Тримайте спину прямо, виконуючи вправу.
4
Стоячи в вихідному положенні, візьміть прямим хватом гімнастичну палицю. Тримаючи спину прямо, нахиліться на видиху і прокотите палицю ковзними рухами по передній поверхні стегон до середини гомілок. Повторіть 15-20 разів.
5
Встаньте прямо в початкове положення, ноги на ширині плечей. Зворотним хватом візьміть в руки гантелі. На вдиху підніміть їх до грудей, при цьому щільно притискаючи лікті. Повернувшись на видиху в початкову позу, повторіть вправу 20 разів.
6
Стоячи прямо у вихідному положенні, тримайте на плечах обома руками гімнастичну палицю. Зробивши крок вперед, присядьте так, щоб кут в коліні попереду стоїть ноги був 90 градусів. Стоїть позаду ногу, підніміть на 2-3 см над підлогою. Відштовхнувшись стоїть попереду ногою, поверніться у вихідну позу. Повторіть, починаючи з іншої ноги.
7
Ляжте на підлогу, завівши руки за голову, зігніть ноги в колінах і підніміть. На видиху грудьми підтягніться до колін, тримаючи спину прямо. Повернувшись на вдиху, повторіть 20 разів.
8
Тримайте обома руками гімнастичну палицю на плечах, стійте прямо, ноги на ширині плечей. Присядьте на вдиху так, як ніби сідайте на стілець, напружуючи при цьому сідничні м'язи. Поверніться на видиху і повторіть 20 разів.
9
Лежачи на підлозі, руки заведіть за голову. Зігнувши праву ногу, постарайтеся одночасно дотягнутися до правого коліна лівим ліктем. Поверніться в початкове положення, повторіть з іншого ноги. Виконайте вправу 30 разів. Дихати при цьому можете довільно.