Як завантажити з диска комп'ютер.

Чи можна працювати за комп'ютером, не завантажуючи систему з жорсткого диска? Про те, які можливості відкриваються, якщо працювати за комп'ютером в обхід встановленої системи, можна навіть не говорити. Лікування комп'ютера від вірусів, відновлення файлової системи та інші операції з жорсткими дисками стають доступними через таке завантаження. Але щоб отримати доступ до всіх необхідних пристроїв, потрібно правильно завантажити з диска комп'ютер.
Інструкція
1
Мультизавантажувальний накопичувачі - дуже зручне рішення, коли виникла необхідність завантажити з диска комп'ютер. Існує дуже багато варіантів завантажувальних дисків, що відрізняються набором попередньо встановлених програм. Вони називаються "LiveCD", тобто живі диски. Виберіть вподобану збірку операційної системи в форматі LiveCD і скачайте її на свій комп'ютер.
2
Обрана зборка операційної системи являє собою файл з розширенням * .iso. Для роботи з такими файлами потрібен додатковий софт. За допомогою програм для запису дисків, таких як Nero, Ashampoo Burning Studio і інших, що дають можливість записувати образи на носії, пропалюємо скачав файл-образ на компакт- або ДВД-болванку.
3
Перезавантажте комп'ютер і зайдіть в BIOS. Меню BIOS може називатися по-різному в залежності від виробника, однак найчастіше цікавить нас параметр знаходиться на вкладці "Advanced". Серед інших назв шукаємо пункт "Boot up order" або інший схожий за змістом. Ставвьте першим завантажувальним пристроєм CD-ROM ("First Boot Up Device") і, зберігши зміни, виходите з BIOS.
4
Вставте записаний диск у привід і завантажити з нього. Після того, як ви змогли завантажити з диска комп'ютер, можна приступати до діагностики несправностей за допомогою попередньо встановлених на LiveCD програм.
Більшість сучасних ігор продаються на СD, DVD, BR дисках. Таким чином, перед щасливим володарем новинки ігрової індустрії щоразу при постає завдання - як завантажити гру з диска? Що стосується ліцензійних дисків, то завантажувати їх не складає особливих труднощів, а ось для того, щоб завантажити піратську гру деколи потрібно витратити багато сил і часу, зламуючи системи захисту. Тому рекомендую купувати ліцензійні диски з програмами та іграми, які не тільки заощадять ваш час і нерви, а й дадуть впевненість у тому, що куплена вами нова гра, буде російською мовою і вам не доведеться переводити її.
Інструкція
1
Отже, для завантаження нового диска необхідно вставити його в привід і через кілька секунд на робочому столі з'явиться віконце автозапуску диска. Як правило, це картинка з гри або картинка з назвою купленої вами гри. На ній же зазвичай присутній текст приблизно такого змісту - «зараз майстер установки виконає завантаження даної гри на ваш комп'ютер» натискаємо «Далі». Після цього зазвичай йде ліцензійну угоду - ставимо галочку на пункті «я приймаю умови ліцензійної угоди» і «Далі». Вилітає вікно, в якій вказано шлях для установки гри; за замовчуванням у всіх іграх варто папка C: \ Programm files \ »назва гри». Якщо у вас є локальний диск D, то цей шлях краще поміняти на такий - «D: \ Games \» назва гри ». Це робиться для того, щоб упорядкувати ваші дані на комп'ютері і не забивати системний диск С.
2
Знову натискаємо «Далі», почли чого починається установка гри. В деяких випадках з'являється віконце з пропозицією розмістити іконку ігри на робочому столі, якщо вам зручніше запускати гру прямо з робочого столу, то поставте там галочку. Чекаємо повного завантаження гри і натискаємо «Закінчити» Завантаження закінчена, установка завершена! Приємної гри!