Як записати демку в Контрі.

Досить часто гравці створюють записи ігрового процесу. Це допомагає виявити власні помилки або створити надалі відеокліп, присвячений конкретній грі. У функції Counter-Strike входить можливість автоматичного запису демо.
Вам знадобиться
  • - Counter-Strike.
Інструкція
1
Скачайте гру і встановіть її. Для цього краще використовувати офіційний ресурс www.steam.com. Створіть власний аккаунт і скачайте гру Counter-Strike. Перезавантажте комп'ютер і запустіть її.
2
Підключіться до вибраного сервера і відкрийте консоль. Для початку запису демо введіть команду record «ім'я демо». Необхідно використовувати латинські букви і цифри при виборі назви. Введіть команду stop, щоб завершити запис ігрового процесу.
3
Постійно відкривати консоль і вводити зазначені команди далеко не завжди зручно. Призначте команди для певних клавіш. Відкрийте консоль і введіть у неї bind «f1» «record name1». Аналогічним чином призначте іншим клавішах функцію запуску запису демо з іншою назвою. Виберіть клавішу, яка буде зупиняти запис. Введіть в консолі команду bind «f12» «stop».
4
Натискайте потрібні клавіші для старту і зупинки запису демо. Пам'ятайте про те, що при повторному старті запису демо з однаковою назвою старий файл буде перезаписано. Щоб уникнути такої ситуації, своєчасно переміщайте збережені demo-файли.
5
Якщо ви використовуєте steam-версію гри, то відкрийте папку program files і перейдіть в каталог steam. Виберіть папку steamapps і відкрийте каталог вашого акаунта. Записані демо будуть знаходитися в папці cstrike і мати розширення .dem. Для Non-Steam версій необхідно відкрити папку cstrike, розташовану в тому каталозі, куди ви встановили гру.
6
Для перегляду demo-файлів використовуйте гру Counter-Strike. Введіть в консолі команду view «ім'я демо». Якщо у вас відсутній гра, то використовуйте програму GeekPlay. Вона призначена для відтворення demo-фалів, записаних в більшості версій гри Counter-Strike.