Як відправити повідомлення на пейджер.

Перший пейджер був випущений компанією Моторола в 1956 році, і навіть в нашу еру мобільних телефонів це засіб зв'язку є актуальним в певних колах. Ними користуються пожежники, лікарі, службовці сфери обслуговування та інші подібні організації. Радіус дії сигналу пейджер а - до 100 км, працює тільки на прийом. По суті це радіоприймач, перетворюють сигнали в цифровий код і виводить текст на дисплей. Він значно дешевше мобільного телефону і зручний у випадках, коли двосторонній зв'язок необов'язкова.
Інструкція
1
Наберіть номер телефону оператора пейджингового зв'язку для відправки повідомлення на пейджер . Для кожної мережі, як і у випадку з мобільним зв'язком, передбачений певний номер оператора. Також повідомлення може бути відправлено з віддалених терміналів, інших пейджингових центрів небудь з поштової служби Internet. У цьому випадку комутація абонента на відповідні сервери буде здійснена автоматично.
2
Повідомте оператору номер пейджер а одержувача або назва абонента в мережі (ім'я, прізвище/нікнейм). Кожному пейджер у присвоюється певний код (номер), службовець своєрідним адресою, за якою інформація потрапляє до абонента. Оператор пейджингового зв'язку, у свою чергу, передає повідомлення в пейджинговую мережу по радіоканалу і вказує цей індивідуальний код. Так що помилка адресою або неотримання абонентом повідомлення практично виключена.
3
Продиктуйте повідомлення. Довжина повідомлення може становити кілька сотень символів (приблизно до 400 знаків або 4-5 сторінок друкованого тексту), включаючи букви і цифри. Повідомлення можуть прийматися як у текстовому, так і в цифровому форматі.
4
Переконайтеся в оператора про правильність отриманого повідомлення і персонального номера абонента. Якщо все вірно, повідомлення буде доставлено одержувачу протягом декількох секунд. Така оперативність вельми зручна у випадках аварії на електро-, газо- або нафтопроводи, при виклику пожежної бригади або служби швидкої допомоги, для оповіщення жителів прибережної місцевості про насування шторму або ж просто за відсутності телефону на дачі або поза населеного пункту. Масові відправки повідомлень зручні абонентам для отримання інформації про дані купівлі-продажу валюти, авіа та ж/д довідок, відомостей про телефони і адреси, довідок - як проїхати до потрібного місця по місту (GPRS) і т.д.
ICQ - це програма для обміну миттєвими повідомленнями. Встановити її можна як на комп'ютері, так і на мобільному телефоні . Однак існують ще й додатки, що дозволяють відправляти з ICQ повідомлення прямо на номер мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - реєстрація в ICQ.
Інструкція
1
Щоб мати можливість користуватися цією програмою, ви повинні отримати спеціальні дані (номер і пароль), тобто бути зареєстрованим у системі. Така процедура проводиться на сайті http://www.icq.com/ru. При цьому абсолютно не важливо, з якого пристрою його відвідувати: з телефону або комп'ютера. Отже, після переходу на головну сторінку натисніть на поле «Реєстрація в ICQ». Посилання переведе вас на анкету, в якій необхідно вказати прізвище з ім'ям, дату народження, стать, а також адресу електронної пошти. Крім того, заповніть графу «Пароль». Ту комбінацію букв і цифр, яку ви введете туди, будете використовувати для авторизації в програмі. Натисніть кнопку «Реєстрація».
2
Скачайте програму-месенджер. Наприклад, на тому ж офіційному сайті ICQ є можливість завантажити версію на комп'ютер і мобільний пристрій. Однак абсолютно не принципово, чи будете ви користуватися вже згаданою програмою ICQ або, скажімо, QIP. Остання доступна для скачування на сайті qip.ru.
3
Після установки месенджера та отримання всіх необхідних даних ви зможете авторизуватися. Зайдіть в налаштування програми, потім клацніть на графу «Облікові дані», а потім перейдіть в меню «Налаштувати». Там вкажіть отриманий номер ICQ, пароль до нього і ім'я облікового запису. Крім того, можна уточнити ще деякі параметри, наприклад: збереження історії повідомлень, веб-статус, підключення при запуску і багато іншого.
4
Написати повідомлення іншого контакту буде дуже просто: виберіть його (клацніть по ньому) в загальному списку, а потім у вікні наберіть бажаний текст. Натисніть кнопку «Відправити».
5
Щоб мати можливість посилати повідомлення у вигляді sms, встановіть спеціальну програму. Їй може виявитися ICQ® 2WaySMS. Зауважте, що немає ніякої необхідності завантажувати її на той телефон, на який ви хочете відправляти смс. Крім того, ви зможете ще й отримувати відповіді абонента. Щоб активувати обліковий запис, просто пошліть з програми sms-повідомлення. Після цього ICQ сама запропонує вам виконати цю процедуру. Вам залишиться лише слідувати інструкції.
Корисна порада
При втраті пароля до облікового запису зверніться на сайт http://www.icq.com/ru. Натисніть на поле під назвою «Відновлення пароля», яке знаходиться на головній сторінці, в самому низу. Далі заповніть всього два поля: адреса поштової скриньки (або номер мобільного телефону) і код підтвердження. Клікніть на кнопку «Далі».