Як розтопити грубку. Як топити піч.

Цегляна піч у хаті є джерелом м'якого променистого тепла, яке так необхідно в холодну пору року. В опалювальний період вона повинна топитися постійно - 1-2 рази на день, щоб пічної масив не переохолоджуватися. Але що робити, якщо піч знаходиться на дачі, куди ви навідуєтесь взимку в кращому випадку на вихідні або на новорічні свята? Потрібно заздалегідь підготувати її до зимової експлуатації, подбати про заготівлю та зберіганні дров. Але головне - знати, як правильно розтопити грубку .
Інструкція
1
Після закінчення літнього сезону обстежте піч і комин на наявність тріщин і щілин між цеглинами. Якщо грубка побілена, то їх дуже легко виявити по слідах кіптяви на побілці. Дрібні тріщини замажте глиняним розчином, великі щілини закладіть глиною з додаванням щебеню. Ретельно очистіть піч і димар від золи і сажі. Не залишайте заслінки закритими: якщо вони замерзнуть, то при відкриванні ви ризикуєте їх заклинити або зламати.
2
Заготовте дрова заздалегідь. Переважні листяні породи дерев - береза, дуб, осика. Складіть їх у добре захищене від дощу та снігу місце і просушіть протягом 1-2 років. Якщо топити піч сирим деревом, значна частина теплоти (від 30 до 50%) буде витрачається на випарювання рідини і губитися, а утворений конденсат почне руйнувати димохід. Наколи поліна на шматки приблизно однакового розміру (товщина 5-10 см, довжина на 5-10 см менше розмірів топливника печі). Зберігайте в будинку дрова на 2 дні топки, щоб з них встигала випаруватися залишкова волога.
3
Розтоплюючи грубку після тривалої перерви, першим ділом прогрійте димохід для відновлення тяги. Якщо цього не зробити, то через пробки холодного повітря в трубі дим піде не назовні, а в приміщення. Відкрийте заслінку і поддувальную дверцята. Скрутіть в трубку кілька аркушів паперу, підпаліть і просуньте всередину пічної труби через прочищувальні дверцята або отвір заслінки. Поява гудіння в трубі означатиме, що пробка виштовхнута і тяга відновлена. Не забудьте закрити прочищувальні дверцята.
4
Викладіть на колосники зім'яту газету, берест, тонкий хмиз і тріски, потім дрібні дрова і поверх них - більші. Чи не кладіть поліна впритул один до одного і залиште зазор 10-15 см між верхнім рядом дров і стелею топливника печі. Переконайтеся в тому, що заслінка повністю відкрита, а піддувальна дверцята прочинені. Підпаліть папір і закрийте топкову дверцята. Як тільки дрова добре розгоряться, прикрийте поддувальную дверцята, залишивши невелику щілину для доступу повітря.
5
Щоб дрова згоряли рівномірно, 2-3 рази перешкодьте їх кочергою в процесі топки. Не відкривайте топкову дверцята занадто часто, так як це призводить до сильного охолодження печі. Як тільки перша закладка дров прогорить до великих вугіль, зробіть нову. Коли прогорить і вона, рівномірно розподіліть вугілля по колосників і прикрийте заслінку на 2/3, щоб тепло не йшло в трубу. Чи не закривайте її повністю, так як це може привести до отруєння чадним газом. Закрити заслінку можна хвилин через 10-15 після того, як вугілля потемніють, оповиті золою, а сині язички полум'я над ними зникнуть.
Зверніть увагу
Піч не призначена для спалювання побутового сміття. Не використовуйте для розпалення брудний папір, молочні пакети, картон, фарбовані або лаковані дошки, смолисте дерево. Сажа і продукти згоряння будуть дуже швидко накопичуватися в димоході, зменшуючи його перетин і утруднюючи тягу.Кірпічная піч повинна нагріватися поступово. Це досить тривалий процес, який може зайняти більше доби. Не піддавайтеся спокусі топити подовше, щоб прогріти будинок пошвидше. При тривалій топці ККД печі різко падає, а перегрів призводить до утворення тріщин в кладці і облицюванні. Топіть піч не більше 1,5-2 годин, роблячи дві повні закладки дров. Щоб прискорити прогрівання дачі після тривалої відсутності, скористайтеся електричними нагрівачами.
Корисна порада
В процесі розпалювання грубки спостерігайте за вогнем і слухайте його. Жовтий колір, мірний шелест і потріскування говорять про те, що процес горіння йде нормально. Гудіння в топливнике і дуже яскравий колір полум'я вказують на занадто сильний піддув. Щоб його зменшити, прикрийте поддувальную дверцята. Темне, мляве, закіптюжений полум'я, чорний дим з труби утворюються при неповному згорянні дров через нестачу кисню. Ширше відкрийте заслінку і піддавали.
Здавалося б, що може бути простіше, ніж піч розтопити? Однак існують рекомендації, які дозволять отримати від печі максимальний ККД, а також насолодитися приємними хвилинами у домашнього вогнища.
Інструкція
1
Успіх розпалювання печі залежить від багатьох факторів: самої конструкції, розташування печі, виду палива і його кількості, а також простого вміння.
2
Отже, до того, як ви покладете дрова в топливник, спочатку необхідно очистити решітку колосника і зольник від золи, щоб повітря рівномірно надходив до всіх палаючим дровам. Це роблять, вигрібаючи золу з піддувала кочергою. Самі дрова повинні бути абсолютно сухими, однакового діаметра 8-10 см. Найкраще для пічного опалення використовувати березові або дубові дрова. Кладіть їх у топливник так, щоб між стелею топливника і самими дровами залишилося простір не менше 20 см. Щоб топливник не охолоджує, закладайте все дрова одразу перед розпалюванням, щоб постійно не відкривати дверку топливника.
3
Розпал дров у грубці ні в якому разі не можна робити за допомогою горючих рідин. Це може деформувати піч. Візьміть березову кору, лучину або папір, підпаліть і підкладіть під дрова.
4
Зрозуміло, топити грубку можна тільки тим паливом, яке передбачено пічником. Тобто, якщо в ній не передбачена розпалювання вугілля, то ні в якому разі топити вугіллям можна. Тому краще спочатку будувати або вибирати піч, яка може працювати на різних видах твердого палива. Найефективнішим є антрацит. При згорянні кілограм цього палива виділяє 7200 Ккал. Кам'яне вугілля до 7000 Ккал, буре вугілля і брикетний торф - 4000-4500 Ккал, кусковий торф - 3000 і дрова виділяють найменше теплоти - 2800-3000 кілокалорії з кілограма. Зате дрова самий екологічно чистий вид палива. До того ж його тепловіддача залежить від ступеня просушування. Сухі дрова можуть віддати до 4500 Ккал, тоді як дрова 50% вологості всього 2000 Ккал.
5
Якщо ви топіть вугіллям, то майте на увазі, що тепловіддача вугільної пилу не менше, ніж великих шматків? тому її завантажуйте в топливник по 1-2 пакета разом з великими шматками вугілля. У разі, якщо все вугілля дуже невеликий, розтопити піч можна таким чином: поставте на колосник відрізок широкої жерстяної труби. На дно покладіть короткі дрова, зверху - шматки вугілля, а навколо труби утрамбуйте вологий дрібне вугілля. Потім труба акуратно виймається і пекти затоплюється.
6
Незалежно від виду палива, потрібно обов'язково регулювати приток кисню через піддувало в топливник, а також ягу в самій трубі за допомогою в'юшки. Коли піч розтоплюється, в'юшки і піддавали відкриті. Якщо дрова добре розгорілися, дверку піддувала залишають трохи відкритою, щоб повітря надходило не надто багато, інакше все тепло відлетить під час розпалювання. В'юшку же закривати лише тоді, коли над шаром тліючих вуглинок не перестане витися блакитне полум'я. Це вірна ознака того, що небезпечного для здоров'я чадного газу більше немає.