Як запустити безпечний режим комп'ютера.

Чи можна врятувати інформацію з жорсткого диска, не вдаючись до сторонніх програмам? Подібне питання виникає досить часто. Наприклад, після установки невідомих додатків або додавання в систему нових пристроїв. Врятувати інформацію і відновити працездатність системи Windows можна. Для цього потрібно запустити безпечний режим комп'ютера.
Інструкція
1
Оскільки відновлення системи проводиться через обмеження роботи деяких файлів і драйверів, розробники максимально спростили доступ до безпечного режиму. Доступ в безпечний режим здійснюється після включення комп'ютера перед початком основної завантаження операційної системи. Щоб запустити безпечний режим, на екрані, наступним за тестом пам'яті та визначенням встановлених жорстких дисків, натисніть функціональну клавішу F8.
2
Ви побачите меню, в якому будуть перераховані всі можливості завантаження операційної системи, у тому числі безпечний режим, безпечний режим з деякими параметрами і звичайна завантаження Windows. Вибравши відповідний пункт меню, запустіть безпечний режим комп'ютера, в якому зможете відстежити зміни системи, що призвели до неполадок.
3
Запустити безпечний режим на ноутбуці дещо складніше, хоча загальний принцип завантаження зберігається і в цьому випадку. Однак звичної клавішею F8 меню стандартного завантажувача не викликається. Тому слід вчинити інакше. На одному з перших екранів після включення, коли ноутбук протягом декількох секунд виводить список доступних опцій при натисканні на функціональні клавіші F1 ... F12, натисніть одну з цих клавіш. На різних ноутбуках за меню завантаження відповідають різні клавіші, тому, якщо ви не знаєте заздалегідь потрібну кнопку, доведеться відшукати її звичайним перебором і кількома перезавантаженнями.
4
Після того, як ви потрапили в попередньо меню завантаження, натискаєте F8 і побачите звичний завантажувач Windows з можливістю вибору безпечного режиму на ноутбуці.
Корисна порада
Безпечний режим - це особливий вид завантаження системи, який обмежує функціонал Windows в цілях безпеки і, таким чином, дозволяє провести діагностику комп'ютера і зберегти важливі дані при серйозній поломці