Як наклеїти шумоізоляцію.

Більшість російських автомобілів з часом починає «гриміти». Врятувати від цього може тільки шумоізоляція. Для початку необхідно запастися матеріалом і відповідним інструментів. Всю роботу можна виконати самостійно.
Інструкція
1
Спочатку потрібно зняти і розібрати всю торпеду. Також рекомендується витягти кришку на тунелі підлоги і повітроводи до ніг задніх пасажирів. На місці повинна залишитися тільки піч. З торпедо зніміть всі дефлектори, а також повітроводи. Розберіть ящик рукавички. Відігніть на зворотному боці металеві язички і зніміть накладку. У цьому стані найкраще трохи проїхатися на автомобілі і подивитися, що ще гримить і скрипить.
2
Після цього можете переходити до обклеювання. На внутрішні великі площини наклейте шматочки дінамата. Вирізуйте їх дуже акуратно. Особливу увагу приділіть верхньої та нижньої частини торпедо. Там має бути все повністю обклеєна. Також рекомендується наклеїти на дно полички, яка знаходиться під ящиком рукавички, дінамат.
3
Після цього візьміть поролон і обклейте вкруговую кожен дефлектор і місце, в якому стикається повітропровід з торпедо. Потім виріжте смужку 10х20 мм і наклейте по краях на місце прилягання накладки. Якщо необхідно, то видаліть надлишки. Встановіть накладку на місце. Смужку поролону також приклейте на те місце, де накладка стикається з корпусом торпедо близько отворів обдування скла.
4
У тих місцях, де торпедо контактує з дверима, приклейте необхідного розміру шматки ковроліну. При закриванні дверей торпедо буде утримуватися від коливань. Добре проклейте місце контакту половинок ящика рукавички. У місці проходження проводів під торпедо обов'язково наклейте поролон. Не варто забувати про консолі. Клейте смужки поролону таким чином, щоб вони виходили вперед на 10 мм. При установці консолі вони повинні загнутися убік. Місця контакту з санчатами від автомагнітоли також рекомендується добре проклеїти. Залишилося тільки в зворотному порядку зібрати торпедо і встановити її на колишнє місце.