Як оживити psp.

При перепрошиванню PSP можуть виникнути проблеми, в результаті яких ігрова консоль може просто перетворитися на «цеглина». Після невдалого оновлення ПО або даунгрейда завжди можна спробувати оживити зламану приставку. Для цього попередньо її необхідно перевести в режим відновлення.
Вам знадобиться
  • - флешка MS Duo об'ємом не менше 256 мегабайт, але не більше 4 ГБ;
  • - друга працююча приставка PSP з версією прошивки 1.5 або модифікацією;
  • - файл прошивки 1.50, який можна завантажити з інтернету;
  • - утиліти Pandora's Battery Firmware Installer і Pandora's Battery Creator
Інструкція
1
Щоб перевести PSP в метод відновлення необхідно скористатися спеціальною батареєю, яку можна зробити у звичайних умовах із стандартного акумулятора для PSP, а після процедури відновлення повернути її в звичайний стан.
2
Вставте флешку в робочу PSP і підключіть приставку через дріт USB до комп'ютера.
3
Відформатуйте носій стандартними засобами системи (права клавіша миші - «Форматувати»). В якості формату бажано вибрати FAT32. Потім перейдіть в командний рядок («Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок») і запустіть утиліту спеціального форматування за допомогою команди mspformat.exe X, де X - буква флешки.
4
Вимкніть режим USB на PSP і знову ввімкніть. Створіть на карті пам'яті папку PSP/GAME150 і скопіюйте папки battery і installer в дану директорію. Скачаний апдейт 1.5 скопіюйте в корінь флешки (файл повинен мати назву UPDATE.pbp).
5
Знову відключіть режим USB і запустіть інсталятор прошивки Pandora's battery firmware installer. Знову включите USB на приставці і скопіюйте в корінь диска C файл msipl.bin.
6
Запустіть командний рядок введіть команду: msinst.exe X c:/msipl.binX - буква флешки в системі. Знову відключіть USB і запускайте Pandora's Battery Creator на приставці. Для перекладу батареї в сервісний режим затисніть кнопку X пристрою.
7
Вставте Magic Memory Stick в приставку і вставте батарею. Увімкніть пристрій і після появи меню затисніть клавішу X. Запускається режим даунгрейда, після закінчення якого ви зможете повернути батарейку в нормальний режим. Вийміть флешку з PSP, підключіть підзарядку і повністю вимкніть консоль. Увімкніть приставку і вставте флешку, а після завантаження вже вставляйте батарею. Знову запустіть Pandora's Battery Creator і натисніть []. Знову робіть вимикання, а потім знову включайте. Режим батареї змінений.
Зверніть увагу
Після даунгрейда буде встановлена прошивка версії 1.5. Ви не зможете поставити на неї інші модифікації.