Як організувати роботу з молоддю.

Організація роботи з молоддю повинна проводитися цілеспрямовано, в тісній співпраці з адміністрацією, органами внутрішніх справ, а також ЗМІ. Як зацікавити в повноцінній роботі не тільки самих молодих людей, але і постаратися залучити до неї представників влади, не втомлюється віщати з високих трибун про необхідність повноцінної молодіжної політики?
Інструкція
1
Для кваліфікованої роботи з молоддю завжди необхідні фахівці і засоби. Жоден професійний педагог не погодиться працювати з молодими людьми за «спасибі», а організація будь-якого заходу завжди пов'язана з чималими витратами. Якусь допомогу нададуть, звичайно, волонтери з числа тих же школярів або студентів, але, по-перше, вони можуть приділяти цьому увагу лише 2-3 години на день, а, по-друге, повноцінного досвіду такої роботи у них немає.
2
Зверніться в департамент соціальної та молодіжної політики (або аналогічний) для того, щоб представити їм свій план роботи з молоддю за наступними напрямками: - спеціальна робота (попередження девіантної поведінки); - утворення по інтересам (факультативи, клуби, секції, гуртки, студії); - організація ЗМІ (поширення інформації, цікавої для молоді різних соціальних груп); - освіта (формальне і неформальне, перенавчання); - розвиваючий та оздоровчий відпочинок (молодіжні табори); - трудове виховання (волонтерство і офіційне працевлаштування); - міжрегіональна і міжнародна робота.
3
Вислухайте пропозиції та зауваження за планом. Внесіть корективи в план і складіть приблизний кошторис витрат за первісною організації роботи з молоддю . Внесіть пропозицію про організацію найближчим часом круглого столу, семінару або конференції з цих питань із залученням ЗМІ, представників адміністрації та органів внутрішніх справ.
4
Розробіть програму круглого столу (семінару, конференції). Зверніться до адміністрації або спонсорам з пропозицією про її проведення. Оголосіть про неї в ЗМІ не пізніше, ніж за півроку до її початку.
5
До початку конференції не втрачайте часу і, за допомогою адміністрації, ЗМІ та спонсорів, починайте втілення свого плану в життя. Приділяйте особливу увагу не тільки, як це нерідко буває, дітям з неблагополучних сімей або обдарованої молоді, а всім і в рівній мірі. Створіть міський молодіжний рада з тих юнаків і дівчат, які дійсно авторитетні в тій чи іншій сфері, або проведіть своєрідне відкрите голосування за допомогою ЗМІ.
6
Проведіть круглий стіл (конференцію, семінар) з нагальних питань молодіжної політики в регіоні, країні та світі. Матеріали цього заходу ви зможете використовувати для повноцінної організації роботи по всіх напрямах молодіжної політики, так як саме в цій області приймати рішення повинні всі разом для того щоб був відчутний результат.