Як відремонтувати комп'ютерний стілець. з крісла випадають коліщатка.

Якщо ваш комп'ютерний стілець перестав вас радувати і почав ламатися, значить прийшов час його полагодити або замінити. Якщо поломка незначна, ви легко зможете відремонтувати комп'ютерний стілець самостійно, купивши і замінивши вийшла з ладу деталь.
Вам знадобиться
  • - комп'ютерний стілець;
  • - плоска і хрестова викрутка;
  • - гумовий молоток;
  • - необхідні деталі.
Інструкція
1
Якщо із хрестовини постійно випадають ролики, замініть заглушки, тобто гнізда, в яких кріпляться ролики. Огляньте також самі коліщатка, якщо вони мають дефекти або застряють, також їх поміняйте. Найпростіший варіант - замініть відразу весь комплект коліщаток разом з заглушками, тоді ви ще довго зможете з задоволенням кататися на своєму стілець е.
2
Якщо зламався механізм регулювання спинки, тобто вона не фіксується в бажаному положенні, огляньте гвинт перманент-контакту, цілком можливо, просто зірвана різьба. В такому випадку просто замініть гвинт. Якщо ж зламаний сам перманент-контакт, то його необхідно замінити. Для цього викрутіть болти, що кріплять цю деталь до спинки і крісла, і замініть на нову. Заміна стандартного перманенту обійдеться вам в 400 - 500 рублів.
3
У випадку, якщо спинка стілець а має дуже великий люфт (сильно прогинається під вашим вагою), перевірте місце кріплення перманенту до спинки, можливо, воно вигнуте. Спробуйте акуратно його випрямити, крім того, затягніть всі кріплення викруткою. Якщо пошкоджень не видно, значить, справа в механізмі гойдання «Топ-ган», замініть його. Врахуйте, що заміна звичайного «Топ-гана» обійдеться вам в 800 - 900 рублів, а заміна синхронного механізму, регулюючого одночасно кут нахилу сидіння і спинки, коштуватиме до 2 000 рублів.
4
Якщо стілець не реагує на підняття важеля і не піднімає сидінні, або сидіння піднімається, але опускається, коли ви на нього сідайте, значить, міняйте газлифт (газосмазочний амортизатор). Купуйте новий газлифт (його покупка обійдеться вам в 400 - 500 рублів) і встановіть на крісло. Врахуйте, що якщо на вулиці холодно, він повинен полежати не менше 12 годин до моменту установки, інакше він може відразу зламатися.
5
Якщо крісло хитається і скрипить, спробуйте затягнути викруткою всі гвинти в місці кріплення піастри або механізму «Топ-ган» до сидіння, або замініть газлифт.
Корисна порада
Перш ніж відправлятися в магазин за новими деталями, підрахуйте приблизно, у скільки обійдеться вам ремонт, іноді відремонтувати комп'ютерне крісло обходиться дорожче, ніж купити нове.