Як підвищити рівень лімфоцитів.

Лімфоцити - це білі клітини крові, які відповідають за імунну відповідь організму при впливі на нього мікроорганізмів та інших шкідливих факторів навколишнього середовища. Падіння рівня їх змісту - завжди тривожний симптом і привід зайнятися власним здоров'ям.
Інструкція
1
Існує ряд засобів, що застосовуються в домашніх умовах, які допоможуть збільшити кількість лімфоцитів в крові при їх зниженому рівні. Якщо конкретних причин не виявлено і фахівець не призначив іншого лікування, можна підвищити рівень лімфоцитів в крові вживанням у великій кількості продуктів червоного кольору - буряка, смородини, гранатів, червоних яблук. Також поліпшить стан крові регулярний прийом горіхів і сухофруктів. Деякі фахівці рекомендують приймати щодня по 50 грамів якісного червоного вина.
2
Зверніться до нетрадиційної медицини. Існують спеціальні гомеопатичні препарати, призначені професійним гомеопатом, які при застосуванні через певний час м'яко призводять всі показники крові в норму. Також нормалізує склад крові відвар ячменю, який готується в пропорції півтори склянки ячменю на дві склянки воду. Варіть на повільному вогні ячмінь до тих пір, поки половина води не википить. Допоможе відновленню формули крові регулярне вживання напою з цикорію, запареною гречкі.Хорошо допомагають і рослинні імуностімулятори, адаптогени, такі як елеутерокок, родіола рожева.
3
Підвищенню імунітету і, відповідно, нормалізації рівня лейкоцитів у крові, посприяють нескладні фізичні навантаження: ранкові пробіжки, гімнастика, фітнес та ін. Фізичні вправи рекомендується проводити на свіжому повітрі, в лісі. Однак потрібно уникати перевтоми і стресів - якщо вони наповнюють життя людини, йому найкраще допоможе тривалий - не менше двох тижнів - відпочинок і повна релаксація. Людині в стані хронічного стресу може знадобитися допомога психолога або психотерапевта.
Зверніть увагу
При зниженні рівня лімфоцитів в крові нижче меж нормальних показників потрібно обов'язково отримати консультацію фахівця - лікаря-гематолога, щоб максимально швидко виключити можливість серйозних захворювань крові. Для цього лікарем призначаються лабораторні дослідження, УЗД внутрішніх органів. Знижений рівень лімфоцитів, або лімфопенія говорить про можливу наявність в організмі захворювань або тимчасових порушень в імунній системі, крові або в органах кровотворення.