Як встановити кулер Zalman.

У персональних комп'ютерах для охолодження окремих елементів використовуються спеціальні вентилятори. Їх асортимент дуже різноманітний. Важливо вибрати кулер , який підійде до конкретного устаткування.
Вам знадобиться
  • - Хрестова викрутка;
  • - термопаста.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили встановити для охолодження центрального процесора кулер фірми Zalman, значить ви використовуєте достатньо потужний ЦП. При створенні своїх кулер ов компанія використовує мідні трубки, а не стандартні решітки радіаторів. Перед придбанням кулер а переконайтеся в тому, що ви зможете встановити його на вашу материнську плату. Кулер фірми Zalman досить великі, це може сильно ускладнити їх монтаж.
2
Розпакуйте придбаний вентилятор і витягніть всі комплектуючі. Спочатку встановіть спеціальну раму на материнську плату. Швидше за все, вам буде потрібно витягти системну плату з корпусу блоку. Виконайте цю процедуру. Якщо ваш старий вентилятор був встановлений на рами сокетов, то зніміть їх. Виняток становить кулер Scythe Infinity. Його комплектація дозволяє закріпити його на сокетах 478, АМ2 і LGA 775 без внесення змін в структуру рам.
3
Встановіть на материнську плату власну рамку для кріплення кулер а. Для цього її необхідно закріпити навколо гнізда для процесора. Зазвичай шурупи закручуються зі зворотного боку плати. Саме для цього ви витягували її з корпусу.
4
Очистіть поверхню процесора від старої термопасти і нанесіть нову. Намагайтеся не зачепити і не забруднити при цьому жилки ЦП. Встановіть радіатор кулер а на підготовлену раму. Закріпіть його. Для цього використовуються або спеціальні кліпси, або кріпильні шурупи. Варіант з'єднання залежить від типу рами, яку ви прикріпили до материнської плати. Підключіть кабель живлення кулер а до гнізда материнської плати. Встановіть материнську плату назад в корпус і підключіть до неї інше обладнання.
5
Увімкніть комп'ютер і запустіть програму SpeedFan. Встановіть оптимальний показник швидкості обертання лопатей кулер а. Це дозволить вам трохи знизити рівень шуму, зберігши при цьому якісне охолодження.