Як викласти димохід. дачні димарі з цегли картинки.

Димарі , які зведені з цегли є надійним і недорогим рішенням. Вони в даний час застосовуються повсюдно. Кожен забудовник повинен вміти правильно класти димохід.
Інструкція
1
Для початку займіться зведенням труби з цегли. Каналам найкраще надавати форму квадрата або ж прямокутника. Оптимальне співвідношення сторін - 2: 3. Для кладки каналів з цегли використовуйте аналогічний розчин, який застосовувався для зведення несучих стін будинку. Не варто забувати про перев'язці швів. Вона може бути звичайною, тобто змінна укладка точкових і ложкових рядів.
2
Врахуйте, канали повинні мати гладку поверхню. На ній зовсім не повинно бути виступів і западин. Саме тому краще всього споруджувати їх за допомогою дерев'яних або сталевих шаблонів. В процесі роботи шаблон акуратно піднімайте вгору за ручки. Тим самим ви зможете домогтися точних розмірів і гладкості стінок каналів.
3
В димовій трубі, яка зводиться з відхиленням від вертикалі, внутрішні стіни каналів викладайте цеглою перпендикулярно лінії віднесення. Димохідні стовбури із зовнішнього боку розшийте або оштукатурьте по всій висоті. Винятком виступають лише ділянки, які проходять через вогнестійкі перекриття.
4
Вкрай не рекомендується штукатурити внутрішню поверхню димоходного каналу. Справа в тому, що хімічні реакції, які йдуть між речовинами, сприятимуть швидкому руйнуванню димової труби. У перегородок межу каналами повинна бути певна товщина, рівна товщині половини цегли. Вона ж повинна також дотримуватися і для лицьового боку внутрішньої стіни.
5
Якщо ви прокладаєте канали в зовнішній стіні будинку, то зовнішні стінки труби робіть товщиною в 1 цеглу, тобто 25 см. Рекомендується зробити додаткове утеплення. Для цього використовуйте мінеральну вату. Укладіть її шаром в 5 см. Найкраще виконуватися угруповання димових і газоотводящих каналів з вентиляційними. Завдяки цьому втрати тепла будуть набагато менше. Також буде забезпечена краща тяга.