Як вибрати ноутбук Acer.

Мобільні комп'ютери стають все більш популярними. Багатьом досить складно орієнтуватися у великому асортименті пропонованої продукції. Потрібно враховувати масу параметрів, щоб вибрати підходящий ноутбук .
Інструкція
1
Якщо ви зупинили свій вибір на мобільних комп'ютерах фірми Acer, то почніть з вивчення існуючих моделей на сайті http://www.acer.ru/ac/ru/RU/content/group/notebooks. Якщо вам складно орієнтуватися на сайті, то виберіть оптимальні характеристики ноутбук а, які вам підійдуть.
2
Почніть з підбору діагоналі екрану мобільного комп'ютера. Якщо ви не працюєте з 3D графікою і не ставитеся до категорії ігроманів, то не купуйте ноутбук з діагоналлю 17 дюймів і більше. Такі комп'ютери достатньо громіздкі і важкі. Як правило, час їх автономної роботи трохи нижче, ніж у аналогічних моделей з меншим дисплеєм. Оптимальний розмір екрану 14-16 дюймів.
3
Технічні характеристики ноутбук а - найважливіші параметри вибори подібного пристрою. В даному випадку все залежить від мети використання комп'ютера. Для інтернет-серфінгу і запуску найпростіших додатків офісного характеру не варто купувати потужний ноутбук . Для таких цілей буде достатньо двоядерного процесора і 2-3 Гб оперативної пам'яті.
4
Якщо ж вам необхідно мати можливість працювати з важкими програмами, то краще вибрати мобільний ПК, наділений центральним процесором в 3-4 ядрами. Кількість оперативної пам'яті в даному випадку не повинно бути менше 4 Гб.
5
Подумайте про те, де ви будете використовувати мобільний комп'ютер. В даному випадку зверніть увагу на такі характеристики, як час автономної роботи акумулятора і вага пристрою. Серед сучасних моделей ноутбук ов Acer присутні комп'ютери, які мають порівняно малою вагою і компактними розмірами, призначені в основному для виконання офісних завдань.
6
Зверніть увагу на дизайн ноутбук а. Перевірте, чи зручно вам буде працювати з сенсорною панеллю. Не забудьте уточнити наявність веб-камери і портів для підключення зовнішніх пристроїв. В ідеалі, в ноутбук е повинні бути присутніми канали VGA і HDM. Це дозволить вам підключити комп'ютер до більшості сучасних дисплеїв.