Як підключити сканер до ноутбука.

Багато користувачів не уявляють свою роботу за комп'ютером без наявності МФУ, принтера або сканера . Ці пристрої необхідно правильно підключати і налаштовувати, щоб вони виконували всі необхідні функції.
Вам знадобиться
  • - Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Вийміть сканер з коробки і встановіть це обладнання в потрібному місці. Сучасна допоміжна техніка підключається до комп'ютерів через роз'єми USB. Для з'єднання сканера з ПК необхідна наявність кабелю USB - USB-B. Виконайте підключення пристрою до мобільного комп'ютера.
2
Увімкніть ноутбук і сканер. Дочекайтеся завантаження операційної системи і автоматичного визначення нового обладнання. Якщо Windows не змогла знайти підходящих драйверів для даного сканера , то виконайте їх установку самостійно.
3
Для цього краще використовувати диск, що поставляється в комплекті зі сканером. Вставте його в DVD-привід і дочекайтеся появи меню автозавантаження. Встановіть запропоновану програму.
4
Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні потрібним диском, то спробуйте автоматично оновити програмне забезпечення через інтернет. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв» і знайдіть обладнання, виділене знаком оклику. Клікніть правою кнопкою миші по назві підключеного сканера та виберіть "Оновити драйвери».
5
Вкажіть параметр «Автоматична установка» і дочекайтеся пошуку підходящих файлів. Якщо такий метод не виявився ефективним, то відвідайте сайт фірми, що випускає дані сканери. Знайдіть розділ завантажень і скачайте програмне забезпечення, рекомендоване компанією. Встановіть програму і перезавантажте комп'ютер.
6
Відкрийте панель управління і виберіть меню «Пристрої та принтери». Зачекайте, поки завершиться створення списку підключених периферійних пристроїв. Клікніть правою кнопкою миші по іконці вашого сканера і виберіть параметр «Використовувати цей пристрій автоматично». Перевірте підключене устаткування на працездатність. Налаштуйте параметри одержуваних зображень, використовуючи встановлену утиліту.
З'єднати між собою два ноутбука або комп'ютера може знадобитися, якщо у вас вдома немає більше комп'ютерних пристроїв, які теж потрібно підключити до мережі. В цьому випадку ноутбуки з'єднуються простим ethernet-кабелем без використання яких-небудь ще пристроїв.
Вам знадобиться
  • - ethernet-кабель UTP-5e певної довжини
  • - 2 коннектора RJ-45
  • - інструмент для обтиску конекторів
Інструкція
1
Прокладіть кабель між ноутбуками. Зачистіть близько трьох сантиметрів верхньої ізоляції кабелю. Розташуйте тонкі проводки на одному кінці кабелю в порядку «БО, О, БЗ, С, БС, З, БК, К»; а на іншому в порядку «БЗ, З, БО, С, БС, О, БК, К». Де «О» - означає помаранчевий колір кабелю, «З» - зелений, «С» - синій, «К» - коричневий. Буква «Б» означає, що це білий кабель з смужками кольору другої літери. Затисніть проводки в руці і до упору надіньте на них коннектор так, щоб металеві контакти коннектора дивилися вгору. Слідкуйте за тим, щоб кожен провід потрапляв в свою направляючу коннектора. Перевірте правильність розташування проводков і стисніть коннектор інструментом для обтиску. Виконайте те ж саме для другого кінця кабелю. Підключіть обидва кабелі в ethernet-порти ноутбуків.
2
Налаштуйте мережеві карти ноутбуків. Для цього відкрийте «панель управління» і двічі клацніть на ярлику «Мережеві підключення». Правою кнопкою миші клацніть на ярлику «підключення по локальній мережі» і у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". У використовуваних компонентах відкрийте властивості протоколу інтернету (TCP/IP). Призначте ноутбукам IP адреси «192.168.0.1» і «192.168.0.2». Маску підмережі призначте «255.255.255.0» .Назначьте одну робочу групу обом ноутбукам. Відкрийте ярлик «Система» в «Панелі управління». Переключіться на вкладку «Ім'я комп'ютера». Задайте обом комп'ютерам робочу групу. «Workgroup». Ім'я комп'ютера задайте довільно.
3
Відкрийте доступ до папок ноутбуків, які необхідно зробити загальними. Для цього в провіднику відкрийте властивості папки і на вкладці "доступ" поставте прапорець "відкрити загальний доступ до папки". Ноутбуки відобразяться в "мережевому оточенні" один одного.
Корисна порада
Якщо при підключенні ноутбуків горить значок "мережевий кабель не підключений", значить, неправильно або неякісно обжатий мережевий кабель. Ображати конектори і обіжміть кабель ще раз. Приділіть особливу увагу тому, щоб все проводки в коннекторе розташовувалися в описаному порядку і діставали до контактів коннектора.