Як побудувати будинок з твінблоков.

Великою популярністю в даний час користується твінблок. Він являє собою високотехнологічний автоклавний ніздрюватий бетон, який відповідає всім сучасним стандартам.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили звести заміський будинок , то особливу увагу приділіть таким моментам, як міцність використовуваних матеріалів, їх екологічність, а також вогнестійкість. Також матеріали повинні відповідати необхідним требованіям.Каждий блок обов'язково повинен пройти автоклавную обробку. Вона виконується під тиском в 12 атмосфер. Температура при даній обробці становить 180 ° С. Всі ці умови допомагають стабілізувати структуру під, а також значно збільшити міцність даного матеріалу.
2
До складу твінблоков входить цемент, вапно, алюмінієва пудра, а також вода. Всі ці компоненти повністю нешкідливі для людини. Саме тому екологічна чистота матеріалу бездоганна.
3
Ви можете зводити будинок з твінблоков без використання розчину. Справа в тому, що блоки мають високоточної геометрією. При зведенні необхідно використовувати клей. На 1 куб. м цегляної кладки буде необхідно близько 25 кг клею. Придбати твінблокі і клей ви можете прямо на заводі. Склеювальний матеріал необхідно просто розвести водою. Такий шов не буде промерзати в сильні морози.
4
Практично будь-яка людина може звести стіни з блоків. У цій справі не потрібно мати досвіду будівництва. Стіна з блоків збирається як конструктор. Варто відзначити, скласти стіну з цегли набагато важче і довше, ніж виконати кладку з твінблоков. Поєднання виробляється за системою «паз-гребінь». Крім того в блоках присутні зручні захвати для рук. Якщо необхідно, то матеріал можна легко розпиляти і проштробити. Для цієї мети зазвичай застосовуються інструменти для роботи по дереву. Твінблокі добре підходять для зовнішніх стін і внутрішніх перегородок. В основному їх використовують в каркасно-монолітному будівництві. Досить часто такий матеріал використовується для зведення несучих стін в багатоповерхових будинок ах.