Як зняти житло в Таїланді. зняти квартиру в Паттаї відгуки.

Ви вирішили відмовитися від послуг турфірм і поїхати в країну посмішок і сонця самостійно? Тоді потрібно подбати не тільки про квитки, а й про те, де ви будете жити в Таїланді. Можна поселитися в готелі або зняти квартиру, віллу або бунгало біля моря. Таїланд - туристична країна, там дуже багато різноманітного за ціною і якістю житла.
Інструкція
1
Пошукайте житло на сайтах, що спеціалізуються на оренді житла в Таїланді. Наприклад, один з найвідоміших сайтів - http://www.agoda.ru/. Це сайт російською мовою. Подивіться фотографії сподобалися за ціною і розташуванню готелів. Будьте готові, втім, що вони не будуть детальними і не завжди відображають дійсність. Прочитайте відгуки на сайті про готелі, який вибрали - там є величезна кількість готелів на будь-який смак і гаманець. Оплату потрібно провести відразу ж. Якщо у вас є карта Visa Classic або Mastercard, то можна скористатися ними або оплатити через платіжну систему PayPal.
2
Зніміть житло на місці по приїзду в країну. Якщо ви прилетіли в столицю Таїланду, вийдіть з аеропорту, замовте таксі і назвіть Каосан роуд. Будь таксист знає це місце в Бангкоку. Навіть у найгарячіший сезон ви можете знайти житло на Каосан роуд. Ціни тут демократичні, як і публіка, яка проживає там. На Каосане рідко живуть довго, зазвичай знімають на пару днів, для того, щоб озирнутися, купити квиток на тайський острів або в іншу країну, насолодитися атмосферою свободи і безтурботності.
3
Відправляйтеся в агентство нерухомості відразу по приїзду в країну. Попросіть таксиста відвезти вас до найближчого агентства або прогуляйтеся по центру Бангкока. Якщо ви побачите вітрину, суцільно заклеєну папірцями з фотографіями будинків і цінниками - це те, що вам треба. Там вам швидко і з посмішкою підберуть потрібну житло . Але майте на увазі, що за послуги агентства доведеться досить багато заплатити. І часто буває так, що самостійно зняти житло , яке є в базі агентства, можна в рази дешевше.
4
Приїжджайте на пляж і, переходячи від одного готелю на пляжі до іншого, в кожному запитуйте про наявність місць. Рідко буває так, що все зайнято під зав'язку, особливо якщо ви приїхали не в пік сезону. Ось тільки ціну вам можуть накинути. Торгуйтеся - в Таїланді це цілком можливо і навіть вітається.
5
Їдьте в район міста, де живуть місцеві жителі, і звертайте увагу на написи на будинках або парканах. Часто господарі житла вивішують оголошення for Rent, і цим їх пошуки клієнтів обмежуються. Можна зняти таким чином непогане і дешеве житло . Цей спосіб хороший, якщо ви маєте намір жити в досить туристично розвинених районах, а не в глухий тайської селі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pd-7F8eOKco
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили зняти затишну квартирку або віллу на березі моря, врахуйте деякі моменти. Орендна плата, як правило, не включає електрику. Вода, телефон, ТБ, інтернет і т.д. може теж оплачуватися окремо, а може входити у вартість орендної плати. Уважно прочитайте договір, перед тим, як підписувати його. Прибирання приміщення найчастіше обумовлюється і оплачується окремо.