Як зняти відеокарту.

Ігрова індустрія є локомотивом розвитку комп'ютерних технологій. Особливо швидко ростуть вимоги до графічних акселератору. Одні покоління відеокарт блискавично змінюються іншими. Якщо ви вирішили встановити нову графічну плату, насамперед вам знадобиться зняти відеокарту, що відслужила свій термін.
Інструкція
1
Повністю вимкніть живлення від системного блоку комп'ютера. Бажано витягнути вилку з розетки, щоб виключити можливість контакту комп'ютера з електричною мережею.
2
Відкрутіть кріпильні гвинти і зніміть бічну кришку системного блоку. Якщо є така можливість, краще покласти системний блок на горизонтальну поверхню, щоб отримати вільний і безперешкодний доступ до плат і проводів, що знаходяться всередині.
3
Щоб зняти відеокарту, потрібно від'єднати всі дроти, які до неї підключені. Якщо ви не знаєте, яка з встановлених на материнській платі карт відповідає за відеосигнал, простежте за проводом, що йде від монітора до системного блоку. Зазвичай це єдиний шнур подібного виду, використовуваний в комп'ютерах для передачі цифрового сигналу. Відкрутивши гвинти, розташовані з обох сторін, від'єднайте роз'єм відповідного шнура.
4
Усередині системного блоку відеокарта також може бути підключена якими-небудь проводами. Наприклад, до неї може подаватися окреме харчування безпосередньо від основного блоку. Хоча найчастіше відеокарта «харчується» від стандартного слота на материнській платі, в який вона вставлена. Уважно огляньте її з усіх боків і від'єднайте всі дроти, якщо такі все ж таки є.
5
З внутрішньої сторони відеокарта додатково кріпиться затискачем, оберігає її від можливих вібрацій і гарантує більш щільний контакт з системною платою. Натиснувши на кріплення одним пальцем з невеликим зусиллям, відведіть його вниз.
6
Тепер можна зняти відеокарту. Акуратно взявшись за неї з двох сторін, намагаючись не робити різких рухів і не зачіпати інші плати та контакти, витягніть її зі слоту невеликими розгойдуваннями. Встановлюється відеокарта в зворотному порядку.