Як зробити бутон зі стрічок. бутон троянди з атласних стрічок.

Квіти з атласних стрічок незвичайно прикрасять ошатний одяг. Підібрані в тон до сукні або контрастно, вони перетворять його на справжній святковий наряд.
Вам знадобиться
  • Для бутона троянди:
  • - 90 см атласної стрічки шириною 6,5 см;
  • - нитки, голка.
  • Для штокрози:
  • - атласна стрічка 45 см довжини і 6,5 см ширини;
  • - нитки, іголкаю
  • Для троянди зі стрічок:
  • - стрічка довільній довжини і ширини;
  • - нитки, голка.
Інструкція
1
Бутон розиСложіте стрічок у навпіл лицьовою стороною назовні, всуньте в голку нитку (нитка повинна бути більшою довжини, ніж стрічок а, щоб вистачило на намітку однією ниткою) і прошивати стрічок у спочатку від лінії згину до крайки під кутом 45 градусів, потім - по кромці, на іншому кінці стрічок и також зріжте кут ( проведіть стібки до лінії згину навскоси), кінці намітки залиште незакріпленими.
2
Потягніть нитку намітки за один кінець, щоб присборить стрічок у складками. Закріпіть наметочним нитка. Загорніть кінець стрічок и один раз і закріпіть загин декількома стібками, це буде центр бутона. Продовжуйте згортати стрічок у навколо центрального бутона, закріплюючи кожен оборот стібками близько до намітки, закінчите роботу, закріпивши наметочним нитка, кінець стрічок и декількома стібками.
3
Шток розаСложіте стрічок у навпіл виворотом назовні, всуньте нитку в голку (нитка - довший стрічок и), починайте прошивати від кромки до згину навскоси, під кутом 45 градусів, потім наметивайте близько до згину. Протилежний кут на кінці стрічок и також прошийте стібками навскоси від згину до крайки, кінці нитки не закріплюйте.
4
Потягніть наметочним нитка з одного кінця і прісборьте стрічок у по всій довжині. Туго загорніть центральний бутон і закріпіть кількома стібками, потім продовжуйте обертати стрічок у навколо центру, закріплюючи стібком кожен оборот близько до намітки. Закінчите квітка, закріпивши наметочним нитка з іншого боку і кінець стрічок и так, щоб приховати стібки.
5
Роза з стрічок Візьміть стрічок у потрібної ширини і довжини (шириною визначається висота бутона, довжиною - його повнота). Тримайте стрічок у горизонтально, загніть правий кут вперед і вниз (по діагоналі) так, щоб залишився правий кінець довжиною близько 1,5 см. Тримайте вільну стрічок у в лівій руці, згорнутий кінець - у правій, щільно загорніть стрічок у справа наліво на три обороту, щоб вийшов маленький конус вершиною вгору (середина бутона).
6
Закріпіть ниткою підстава бутона (верхівку конуса) декількома стібками, потім приступайте до закручюванню пелюсток троянди. Тримайте середину троянди в правій руці, лівою відігніть стрічок у тому і вниз, оберніть навколо середини один раз, закріпіть оборот біля основи троянди. Продовжуйте відгинати вільний кінець стрічок и назад і вниз і загортати навколо центру, закріплюючи кожен оборот стібком, поки не отримаєте квітка потрібної повноти.